صفحه اصلی » استان اصفهان » نطنز » پاکسازی و آماده سازی شهر بادرود آغاز شد

به مناسبت استقبال از ماه مهر:

پاکسازی و آماده سازی شهر بادرود آغاز شد

شهردار بادرود از آغاز طرح پاکسازی و آماده سازی فضای شهری به مناسبت استقبال از بازگشایی مدارس منطقه خبر داد.

❖ نویسنده: نطنزنا | تاریخ انتشار: ۱۵:۱۲ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری شهرستان نطنز “نطنزنا” شهردار بادرود از آغاز طرح جهادی پاکسازی و آماده سازی به مناسبت استقبال از بازگشایی مدارس با هدف  پاکسازی وضعیت سطح شهر خبر داد.

مجید صفاری ادامه داد: اجرای این طرح جهادی با هدف رسیدگی ویژه به سطح شهر با حضور نیروهای خدماتی، فضای سبز، عمرانی، نظارتی و مدیریتی با استفاده از امکانات شهرداری از ابتدای شهریور ماه آغاز شده است.

وی تصریح کرد: این طرح تا پایان مهر ماه سال جاری به منظور پاکسازی، آراستگی و زیباسازی شهر و رفع موانع و نازیبایی های بصری و زیست محیطی در مناطق مختلف ادامه می یابد.

شهردار بادرود اظهار کرد: ین طرح با مشارکت و همیاری حوزه خدمات شهری، عمرانی، فضای سبز، خدمات موتوری و آتش نشانی شهرداری و با استفاده از کلیه خودروهای خدماتی، عمرانی به منظور پاکسازی و زیبا سازی عمومی شامل لایروبی و جارو کشی، هرس درختان خشک شده، جمع آوری ضایعات و خودروهای فرسوده، پاکسازی و شستشوی اطراف محوطه بیرونی مدارس، نظافت معابر و دسترسی ها، خط کشی محل عبور دانش آموزان، رنگ آمیزی جداول، شستشوی نرده های ترافیکی، نصب تابلوی محل عبور دانش آموزان در نزدیکی مدارس، لکه گیری آسفالت، معدوم کردن سگ های ولگرد، رفع سد معبر و تبلیغات های صنفی بدون مجوز و غیره اجرا می شود.

صفاری با بیان اینکه بهسازی سیمای شهر از اولویت های اصلی شهرداری است تاکید کرد: این مهم به طور مستمر در دستور کار شهرداری قرارمی گیرد تا موجب افزایش سطح رضایت و خدمات رسانی به شهروندان شود.

وی در پایان از شهروندان خواست تا با عوامل اجرایی شهرداری برای اجرای بهتر این طرح همکاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

10 + 11 =