صفحه اصلی » استان اصفهان » فریدون‌شهر » پایان چشم به راهی یک مادر در فراق فرزند

استقبال فریدونشهری ها از مادر شهید:

پایان چشم به راهی یک مادر در فراق فرزند

اشکها تنها چیزی بود که خالصانه بر گونه ها جاری و شیون ها آهنگ تسلایی بر داغ ۲۸ ساله این مادر شهید بود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۳ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۴

صاحب نیوز؛ پایگاه خبری شهرستان فریدونشهر ” پونه زار”  در گزارش کوتاهی یایان انتظار مادر شهید اهل زاینده رود  را به قلم فرسوده است.
گاهی فقط شنیدن کلمه “مادر” کافی است تا بهانه ای برای جاری شدن اشک باشد، قصه مادر شهید دردناکتر است، مادری که فرزند خود را به خون دل پرورش داده اکنون او را در راه خدا و با رضایت تقدیم کرده است، اما مادر شهید گمنام دل هر انسانی را می لرزاند. مادرانی که سال ها منتظرند تا شاید نشانه ای از فرزندشان برای آنها بیاورند. تا درد دل های دهها ساله را با او نجوا کند.

نمی دانم چگونه حال مادر شهید ابراهیم رحیمی که پس از ۲۸ سال به دیدن مزار فرزندش آمده است را چگونه با کلمات توصیف کنم، اما همین را بگویم که این مادر شهید، با نزدیک شدن به مزار فرزندش توان ایستادن بر روی پاهایش را نداشت، این مادر که ۲۸ سال چشم انتظار آمدن فرزندش بود، اکنون مزار فرزند شهیدش را در آغوش کشید.

صحنه عجیب و تکان دهنده ای بود، اشکها تنها چیزی بود که خالصانه بر گونه ها جاری و شیون ها آهنگ تسلایی بر داغ ۲۸ ساله این مادر شهید بود.

این مادر شهید، هنگام مشاهده مزار مطهر فرزندش که به عنوان شهید گمنام در جوار مرقد امامزاده تاجعلی شهر قریدونشهر به خاک سپرده شده است، در حالی که اشک می ریخت از استقبال پرشور اهالی و ادای احترام مردم شهر فریدونشهر نسبت به شهدا تشکر کرد.

در جوار مرقد مطهر امام زاده تاجعلی شهر فریدونشهر مراسم پر شوری با حضور مردم و مسئولان دو شهرستان لنجان و فریدونشهر برگزار شد و خانواده این شهید معظم موافقت کرد پیکر مطهر شهیدرحیمی در فریدونشهر به عنوان امانت نزد مردم شهید پرور منطقه باقی بماند.

تصاویری از این استقبال و مراسم را در زیر می بینید:

151 150x112 گزارش تصویری از استقبال مردم فریدونشهر از مادری چشم به راه که فرزند شهیدش را یافته بود  121 150x112 گزارش تصویری از استقبال مردم فریدونشهر از مادری چشم به راه که فرزند شهیدش را یافته بود  17 150x112 گزارش تصویری از استقبال مردم فریدونشهر از مادری چشم به راه که فرزند شهیدش را یافته بود  111 150x112 گزارش تصویری از استقبال مردم فریدونشهر از مادری چشم به راه که فرزند شهیدش را یافته بود  101 150x112 گزارش تصویری از استقبال مردم فریدونشهر از مادری چشم به راه که فرزند شهیدش را یافته بود  92 150x112 گزارش تصویری از استقبال مردم فریدونشهر از مادری چشم به راه که فرزند شهیدش را یافته بود  51 150x112 گزارش تصویری از استقبال مردم فریدونشهر از مادری چشم به راه که فرزند شهیدش را یافته بود  61 150x112 گزارش تصویری از استقبال مردم فریدونشهر از مادری چشم به راه که فرزند شهیدش را یافته بود  72 150x112 گزارش تصویری از استقبال مردم فریدونشهر از مادری چشم به راه که فرزند شهیدش را یافته بود  18.5 150x112 گزارش تصویری از استقبال مردم فریدونشهر از مادری چشم به راه که فرزند شهیدش را یافته بود  212 150x112 گزارش تصویری از استقبال مردم فریدونشهر از ما</p></div></div></div><div class=

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد