صفحه اصلی » استان اصفهان » اردستان » مسابقات کشتی در شهرستان اردستان برگزار می شود

مسابقات کشتی در شهرستان اردستان برگزار می شود

یک دوره مسابقات کشتی آزاد در رده نونهالان و نوجوانان در شهرستان اردستان برگزار می شود.

تاریخ انتشار: ۲۰:۵۲ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۵

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری شهرستان اردستان نگین کویر ، به مناسبت هفته دفاع مقدس، هیات کشتی این شهرستان در نظر دارد یک دوره مسابقه کشتی آزاد در رده نونهالان و نوجوانان در روز جمعه چهارم مهرماه در محل سالن ورزشی آزادگان اردستان با شرایط زیر برگزار نماید.

کشتی گیران متولد ۱۳۷۸/۱/۱ لغایت ۱۳۸۰/۱/۱ اجازه شرکت در مسابقات رده نونهالان را دارند و مسابقات این رده در اوزان ۳۲، ۳۵، ۳۸، ۴۲، ۴۷، ۵۳، ۵۹، ۶۶ و ۷۳ کیلو با یک کیلو ارفاق برگزار می شود.

همچنین کشتی گیران متولد ۱۳۷۶/۱/۱ لغایت ۱۳۷۸/۱/۱ اجازه شرکت در مسابقات رده نوجوانان را دارند و مسابقات این رده در اوزان ۴۲، ۴۶، ۵۰، ۵۴، ۶۳، ۶۹، ۷۶، ۸۵ و ۱۰۰ کیلو با یک کیلو ارفاق در وزن برگزار می شود.

علاقمندان برای شرکت در مسابقات می توانند تا ۳۰ شهریورماه آمادگی خود را به اداره ورزش و جوانان شهرستان اعلام کنند.

وزن کشی مسابقات راس ساعت ۹ صبح روز چهارم مهرماه در سالن آزادگان برگزار می شود و هزینه ایاب و ذهاب بر عهده شرکت کنندگان است.

کارت بیمه ورزشی سال ۹۳، رضایت نامه کتبی والدین، اصل شناسنامه و گواهی سلامت پزشک، مدارک لازم جهت شرکت در هنگام وزن کشی می باشد.

به گزارش نگین کویر، شروع مسابقات پس از وزن کشی در محل سالن آزادگان شهر اردستان خواهد بود و در پایان به نفرات اول تا سوم هر وزن، حکم و مدال ورزشی اهداء می شود.

علاقمندان می توانندبرای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۰۳۱۵۴۲۴۵۰۸۰، ۰۳۱۵۴۲۴۲۴۰۱ اداره ورزش و جوانان شهرستان اردستان تماس بگیرند

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شش − دو =