صفحه اصلی » مقاومت » مدافعان حرم » ایستادگی دیروز، عزت امروز، تعالی فردا

عناوین هفته دفاع مقدس اعلام شد؛

ایستادگی دیروز، عزت امروز، تعالی فردا

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: شعار محوری سی‌ و چهارمین سالگرد هفته دفاع مقدس «ایستادگی دیروز، عزت امروز، تعالی فردا» خواهد بود.

❖ نویسنده: زهره قندهاری | تاریخ انتشار: ۰۹:۵۴ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۵

به گزارش صاحب نیوز، سردار کارگر رییس ستاد مرکزی مراسم بزرگداشت سی و چهارمین سالگرد هفته دفاع مقدس عناوین ایام و محورهای تبلیغی هفته دفاع مقدس در جهت بزرگداشت سی‌ و چهارمین سالگرد آن با شعار محوری  اعلام و معرفی شد.
دوشنبه 31 شهریوررزمندگان، نیروهای مسلح، صلابت و اقتدار؛ محورتبلیغ: روز رژه، به نمایش گذاردن اقتدار، توانمندی، خلاقیت، رشادت و شهامت نیروهای مسلح.
سه شنبه 1مهر سربازان، جوانان، علم و فناوری؛ محور تبلیغ: پاسداشت سربازان و گرامی‌داشت نقش جوانان در تولید علم و فناوری و مقابله با تهدیدات دشمن و روز بازگشایی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی.
چهارشنبه 2 مهر دفاع همه‌جانبه، بصیرت، مدیریت جهادی؛ محور تبلیغ: توجه به اهمیت پدافند غیر عامل با بصیرت و فرهنگ اسلامی.
پنج‌شنبه 3 مهر شهیدان، ایثارگران، زنان اسوه‌های مقاومت و ایثار؛ محور تبلیغ: روز غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا و تجلیل از ایثارگران، جانبازان و مصدومین شیمیایی و بزرگداشت نقش زنان، اسوه‌های مقاومت و ایثار.
جمعه 4 مهر ولایت، فرهنگ اسلامی، خانواده، معنویت و سلامت؛ محور تبلیغ: با عنایت به رهنود‌های مقام معظم رهبری مبنی بر نقش خانواده در حفظ فرهنگ و ارزش‌های اسلامی، الگوهای موفق عفاف و حجاب در صیانت از انقلاب اسلامی، روز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)، توجه به نماز جمعه و جماعات و پرداختن به ورزش همگانی.
شنبه 5 مهر نکوداشت فرماندهان، جهادگران، پیش‌کسوتان؛ محورتبلیغ: روز شکست حصر آبادان با نکوداشت فرماندهان، جهادگران، پیش‌کسوتان دفاع مقدس و تقدیر از حماسه‌آفرینان عملیات ثامن الائمه(ع).
یکشنبه6مهر عزت و پایداری، وحدت ملی، استکبارستیزی؛ محور تبلیغ: ایستادگی با تأسی از عزت و غیرت ملی در مقابله با ترفندهای استکبار جهانی و صهیونیست بین‌الملل.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 + 4 =