صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » تجدید میثاق با خانواده معظم شهدای بخش بن رود اصفهان

تجدید میثاق با خانواده معظم شهدای بخش بن رود اصفهان

خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۹ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از خبرنگار اصفهان شرق از ورزنه، با حضور سردار فدا جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان، سرهنگ ساعی فرمانده ناحیه امام علی(ع) و مسئولان شهر ورزنه از خانواده ی شهیدان نصیری، اکبریان و بوجاری دیدار کردند.

جانشین سپاه صاحب الزمان در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

سردار پاسدار فداء افزود: شهدا رفتند تا ایران اسلامی عزتمند شود و امروز بر همه واجب است که وارثان شایسته ای برای شهدا باشند و بسیجیان نیز باید در این راه ثابت قدم بمانند.

 سرهنگ ساعی فرمانده ناحیه امام علی(ع) در این دیدار بیان کرد: ایثارگری و جانفشانی شهدا و جانبازان تنها با پاداش خداوند متعال پاسخگو خواهد بود و در این دنیا هیچ چیزی نمی تواند منزلت شهدا را جبران کند زیرا آنها تنها معامله با اهداف و آرمان های بلند خود داشتند.

 بخشدار بن رود با بیان اینکه دیدار با خانواده معظم شهدا از وظایف ماست و حضور در کنار خانواده معظم شهدا توفیق الهی برای مسئولان نظام اسلامی است، خاطرنشان کرد: خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده‌های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد.

صادقی در ادامه بیان کرد: شهدا چشم و چراغ انقلاب هستند و حضور با برکت آنان مایه سرافرازی و سربلندی است.

عطایی شهردار شهر ورزنه در ادامه بیان کرد: امید است با خدمت به مردم و خانواده های معظم شهدا، ضمن ادامه دادن مسیر و راه روشن و درخشان شهدای سرافراز ایران اسلامی، با بهره گیری از منویات رهبر معظم انقلاب و صبر و استقامت خانواده معظم شهدا و جانبازان ایران به سمت شکوفایی و توسعه روزافزون رهنمون شود.

وی گفت: هرچه انقلاب اسلامی و نظام دارد از برکت خون شهدا، خانواده‌های آن‌ها و عاشقان اهل بیت (ع) است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یازده + 20 =