صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » شهرام جزایری: هنوز از من مشاوره اقتصادی می خواهند!

شهرام جزایری: هنوز از من مشاوره اقتصادی می خواهند!

شهرام جزایری پس از آزدی از حبس گفت: به هیچ وجه دوست ندارم حاشیه های «شهرام جزایری» پررنگ تر شود. این دوره بسیار سخت بود. می خواهم آسیب های وارد شده به خانواده و فرزندانم را جبران کنم. وی ابراز امیدواری کرد که شرایط طوری شود تا به زندگی عادی بازگردد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۳ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۲۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شهرام جزایری، در مصاحبه با واحد مرکزی خبر چند روز پس از آزادی از 13 سال حبس، این دوره را بسیار سخت توصیف کرد و گفت: برنامه اصلی ام اکنون این است که آسیب های وارد شده به خانواده و فرزندانم را کنترل و تا حد توان، گذشته را برایشان جبران کنم.

وی در خصوص مصاحبه هایی که از او چند روز پس از آزادی در برخی خبرگزاری ها منتشر شد، افزود: همه آن مطالب را تکذیب می کنم چرا که من قصد مصاحبه نداشتم؛ اما متأسفانه استفاده ناصحیحی از شرایط صورت گرفت.

جزایری گفت: وقتی به دفتر وکیلم آقای علیزاده طباطبایی دعوت شدم با شماری از خبرنگاران روبرو شدم. از آنها خواستم هیچ چیزی از زبان من پخش نکنند چون دوست ندارم حاشیه های شهرام جزایری پررنگ تر شود.

جزایری افزود: من به اندازه کافی مدتی موضوع بودم و واقعاً قصد ندارم دیگر موضوع رسانه ای شوم و به اندازه کافی برای شرایطی که پیش آمد گرفتاری درست کردم.

وی گفت: امیدوارم شرایط به گونه ای باشد تا به روال عادی زندگی ام برگردم.

وی گفت: من 13 سال تلاش کردم این موضوع رسانه ای شدن را محدود و کنترل کنم؛ اما نمی دانم چه عاملی است که سبب می شود هر از چندگاهی عواملی سبب می شود موضوع من جذاب و رسانه ای شود.

جزایری خود را فردی ساده، عوام، مدیر بخش خصوصی و فعال اقتصادی معرفی کرد و افزود: اگرچه بی نهایت به عزیزان و زحمت کشان عرصه سیاسی کشور احترام می گذارم اما سیاسی نبودم و سیاست را دوست ندارم و دانش و تخصص و علاقه کافی در این عرصه را هم ندارم و به همین دلیل همیشه از آن اجتناب کرده ام.

او افزود: همه حبس هایی که گرفتم اشد بود و همه را کشیدم. به نظرم می رسد که چیزی دیگر نمانده است.

وی درباره اولویت های اصلی اش پس از آزادی از زندان گفت: واقعاً صادقانه عرض می کنم که آسیب های جدی به خانواده ام وارد شد و به نظر می رسد سال ها رفع این آسیب ها ادامه داشته باشد اما به هر حال من فعالی اقتصادی و مدیر بخش خصوصی ام و تجربه دارم و دانشی را برای خود کسب کرده ام.

جزایری درباره این که در این چند روز پیشنهاد کار داشته یا نه؟ گفت: هر کس با من مواجه می شود فعالیت اقتصادی را پیشنهاد می کند و گاهی از من مشورت می خواهد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شانزده − 11 =