صاحب نيوز به نقل از رهیافتگان : کشیش ادوین آبنوس یکی از اعضای شبکه مسیحی محبت در فیس بوک شخصی خود مطلبی را با این عنوان نوشت که:
بافت شهر گلندل هم در حال تغییر است.
کشیش ادوین آبنوس عکسی را در فیس بوک شخصی اش بارگذاری نمود که یک مسلمان در  حال گرفتن عکس از چند زن محجبه است. وی در توضیح این تصویر نوشت بافت شهر گلندن هم در حال تغییر است.
شهر گلندل یکی از شهرهای مسیحی نشین آمریکا است که در حدود 40 درصد جمعیت این شهر را ارامنه تشکیل می دهند.
کشیش ادوین آبنوس با بارگذاری این تصویر سعی کرده به مسیحیان و ارامنه این شهر هشدار دهد که تعداد مسلمانان در این شهر رو به افزایش است.
جالب توجه اینکه خوانندگان در کامنت هایی که زیر این پست گذاشته اند صحبت های این کشیش را تایید کرده و تصاویری را بارگذاری نموده اند که نشان می دهد تعداد افرادی که به اسلام گرویده اند روز به روز افزایش پیدا کرده است.
نکته قالب توجه اینکه خوانندگان بر خلاف کشیش ادوین هیچ گونه احساس خطری نکرده اند و قائل به این هستند که مسلمان ها هم انسان هستند و نباید با ظاهر افراد را قضاوت کرد.

wr_toptitr_thumb_201410کشیش ادوین مجری شبکه محبت در حالی این پست را در فیس بوک شخصی اش بارگذاری نموده است که شبکه محبت مدعی است عملکردش در سالیان گذشته به گونه ای بوده است که افراد زیادی از ایرانیان به دین مسیحیت گرایش پیدا کرده اند.
این مطلب نشان می دهد آمار و ارقامی که شبکه محبت در خصوص گرایش به دین مسیحیت در مورد ایرانیان مطرح می کند کاملا بی اساس بوده و این شبکه حتی قادر نیست اطرافیان خود را از گرایش به اسلام باز دارد.