صفحه اصلی » اجتماعی » سلامت » ایران رتبه هفتم جهان را در عرصه جراحی پلاستیک دارد

رئیس انجمن جراحان پلاستیک؛

ایران رتبه هفتم جهان را در عرصه جراحی پلاستیک دارد

سید ابوالحسن امامی رئیس انجمن جراحان پلاستیک ایران را هفتمین کشور در جهان در عرصه جراحی پلاستیک دانست و گفت: جراحی بینی بیشترین عمل را با بهترین کیفیت در ایران دارد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از افکار،سید ابوالحسن امامی رئیس انجمن جراحان پلاستیک ایران را هفتمین کشور در جهان در عرصه جراحی پلاستیک دانست و گفت: جراحی بینی بیشترین عمل را با بهترین کیفیت در ایران دارد.

وی افزود: در هشتمین کنگره بین‌المللی رینوپلاسی پیشرفته و جراحی پلاستیک صورت بیشترین زمان را برای میهمانان خارجی قرار داده‌ ایم تا از تجارب آنان که جزو بهترین اساتید و جراحان در این رشته هستند استفاده کنیم.

امامی افزود: این ارتباط با اساتید و جراحان خارجی منجر به مقایسه خودمان با این اساتید خواهد شد و در نتیجه چنانچه با آن فاصله‌ای داشته باشیم با درک این فاصله درصدد رفع عقب‌افتادگی‌ ها برخواهیم آمد.

رئیس انجمن جراحان پلاستیک تأکید کرد: ایران در عرصه جراحی پلاستیک از نظر تخصص هیچ مشکلی ندارد و شاهد این مدعا اعزام نشدن هیچ بیماری به خارج از کشور به علت ضایعات ترمیمی از ابتدای انقلاب بوده است که نشان می‌دهد همه همکاران به نحو احسن از عهده درمان بیماران بر می‌آیند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه مشکل تجهیزات در جراحی‌های پلاستیک تا حدی نیست که بتواند ما را ناتوان کند و تا حد ممکن مسئولان تجهیزات را با مشکلات موجود و با تأخیر تهیه کرده‌اند و می‌توان گفت اغلب تجهیزات مورد نیاز تهیه شده است.

امامی تصریح کرد: در برخی موارد توانسته‌ ایم به شکل بومی این فقدان تجهیزات را حل کنیم. برای مثال دستگاه‌ هایی وجود دارد که باعث طویل کردن استخوان‌ های سر و صورت می‌شود که این‌ها ساخت کشورهای دیگر بوده و قیمت بالایی دارد.

رئیس انجمن جراحان پلاستیک، گفت: به مجرد اینکه این دستگاه را دیدیدم نمونه‌ ای مشابه طراحی کردیم و با قیمت مناسب روانه بازار کردیم. برای مثال این کالای خارجی ۱۰هزار دلار قیمت داشت که من آن را با ۲۰۰هزار تومان ارائه کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ده + 15 =