صفحه اصلی » مذهبی » عناوین برتر دین و اندیشه » اولین دوره مسابقات نبرد اپلیکیشن ها

اولین دوره مسابقات نبرد اپلیکیشن ها

ارائه‌ی حضوری اپلیکیشن‌ها و داوری، از ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه ۸ آبان ماه، در سایت مرکزی دانشگاه اصفهان برگزار می‌گردد. به برگزیدگان، علاوه بر تقدیرنامه و تندیس مسابقات، جوایز ارزشمندی اهدا خواهد گردید.

تاریخ انتشار: ۱۷:۰۸ - پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سایت دانشگاه اصفهان، شرکت‌کنندگان در این مسابقه  باید در قالب تیم‌های یک تا سه نفره‌ی دانشجویی، نرم‌افزارهای کاربردی خود را در دو بخش نرم‌افزارهای رومیزی و نرم‌افزارهای موبایل در مسابقه شرکت خواهند داد. جدید و کاربردی بودن ایده‌ی نرم‌افزار، در کنار رعایت اصول حرفه‌ای مهندسی نرم‌افزار در تهیه‌ی آن، از ملزومات شرکت در مسابقه است.

به منظور ارتقای سطح علمی علاقمندان و شرکت‌کنندگان، یک دوره کارگاه‌ آموزشی مرتبط با موضوع، در فاصله ی زمانی ثبت‌نام تا داوری در محل دانشکده‌ی مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد. دانشجویان صاحب تجربه در امر تهیه‌ی نرم‌افزارهای کاربردی، در این مدت پاسخ‌گوی پرسش‌های علاقمندان خواهند بود.
مراسم افتتاحیه‌ی این رویداد، از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه در تالار فناوری اطلاعات دانشکده‌ی مهندسی کامپیوتر برگزار گردید.
ارائه‌ی حضوری اپلیکیشن‌ها و داوری، از ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه ۸ آبان ماه، در سایت مرکزی دانشگاه اصفهان برگزار می‌گردد. به برگزیدگان، علاوه بر تقدیرنامه و تندیس مسابقات، جوایز ارزشمندی اهدا خواهد گردید. همه‌ی تیم‌های شرکت‌کننده، گواهی معتبر شرکت در این رویداد را دریافت خواهند نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد