صفحه اصلی » استان » اصفهان » مردم انقلابی شرق اصفهان شایسته خدمت رسانی هستند

معاون اول دستگاه قضا :

مردم انقلابی شرق اصفهان شایسته خدمت رسانی هستند

طبق نظر شخصی هر کدام از ما مسئولان در هر بخش یا در هر مسئولیتی که هستیم اگر شبانه روز هم تلاش و خدمت کنیم، نتوانسته ایم دین خود را به شهدا و این مردم ادا کنیم.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۷ - شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۷
به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری شرق اصفهان، اصفهان شرق: حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضائیه در نشستی با امام جمعه و مسئولان شهر ورزنه شرکت کرد.

حجت السلام و المسلمین محسنی اژه ای در گفتگو  با خبرنگار این سایت خبری در ورزنه بیان کرد: منطقه شرق اصفهان و به خصوص مناطق پایین دست دارای مردم متدین، باشناخت، انقلابی و شهید پرور است و می توان گفته هر یک از روستاهای این مناطق به نسبت جمعیت دارای شهدا، آزادگان و جانبازان زیادی هستند که همانند همه استان اصفهان نمونه است.

دادستان سابق کل کشور شناخت سیاسی و به روز مردم شرق اصفهان از دوران حضرت امام خمینی(ره) را نمونه بارز انقلابی بودن آنها ذکر کرد و گفت: قبل از انقلاب در این منطقه با مسائل سیاسی و با امام(ره) آشنا بودند و این گونه نیست که از اول انقلاب در اینجا مطرح شده باشد.

وی با ذکر این مطلب که نتوانسته ایم دین خود را به مردم و شهدای این منطقه ادا کنیم، خاطرنشان کرد: طبق نظر شخصی هر کدام از ما مسئولان در هر بخش یا در هر مسئولیتی که هستیم اگر شبانه روز هم تلاش و خدمت کنیم، نتوانسته ایم دین خود را به شهدا و این مردم ادا کنیم.

 

dadsetan1

 امام جمعه ورزنه نیز در این جلسه پیگیری رفع مشکل مصدومان سال گذشته و نیز همراهی این قوه در خصوص جاری شدن رودخانه زاینده رود بصورت دائم با مسئولان دیگر را خواستار شد.

حجت السلام صادق زاده از زحمات حجت الاسلام محسنی اژه ای و دادگستری استان اصفهان در خصوص موارد مطرح شده تشکر کرد.

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد