صفحه اصلی » حوزه و دانشگاه » دانشگاه » از 80 گروه جهادی بسیج دانشجویی تجلیل شد

در همایش شکوه هجرت صورت گرفت:

از 80 گروه جهادی بسیج دانشجویی تجلیل شد

رضایی گفت: کار جهادی، کار برتر و مورد عنایت حضرت حق است و لذا امروز از همه گروه‌های جهادی دانشجویی استان تقدیر شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - جمعه ۱۳۹۳/۰۸/۳۰

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، محمد رضایی در حاشیه برگزاری همایش شکوه هجرت در گفت‌و‌گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: امسال 80 گروه جهادی شامل حدود 3 هزار نفر دانشجویی بسیجی خواهر و برادر به انجام فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی، عمرانی و بهداشتی در استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویر احمد، فارس و سیستان و بلوچستان پرداختند.
وی افزود: طبق رسم هر ساله امسال نیز در آستانه هفته بسیج مستضعفین و 2 آذر روز بسیج دانشجویی این هنایش در سالن دکتر شریعتی دانشگاه اصفهان با حضور 500 نفر از نمایندگان اعضای گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر استان از 80 گروه جهادی بسیج دانشجویی تجلیل شد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان عنوان کرد: اردوهایجهادی در تابستان امسال با محوریت اقتصاد مقاومتی که مد نظر رهبر معظم انقلاب است، به خوبی صورت پذیرفت.
وی به تأثیرات این اردوها در دانشجویان و نیز مردم مناطق محروم اشاره کرد و افزود: خودسازی، افزایش معنویت و رسیدگی فرهنگی و اقتصادی به مناطق محروم از جمله تأثیرات این اردوها به شمار می رود.
رضایی در پایان گفت: کار جهادی، کار برتر و مورد عنایت حضرت حق است و لذا امروز از همه گروه‌های جهادی دانشجویی استان تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد