صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » چند طرح عمرانی در شهر زاینده رود به بهره برداری رسید

با حضور استاندار اصفهان؛

چند طرح عمرانی در شهر زاینده رود به بهره برداری رسید

سالن ورزشی شهرداری، ساختمان آتش نشانی و مجموعه فرهنگی خانه عالم بهجت آباد شهر زاینده رود از جمله طرح هایی بود که با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال توسط ذاکر اصفهانی افتتاح شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۵ - سه شنبه ۱۳۹۲/۰۵/۸

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز از لنجان، علیرضا ذاکر اصفهانی در آیین افتتاح پروژه های عمرانی شهر زاینده رود از توابع شهرستان لنجان در جمع مردم و مسوولان افزود: اگر در مقطعی بیشترین تمرکز و بهره برداری از پروژه های عمرانی در کلانشهرها بود، با رویکرد عدالت محوری در دولت های نهم و دهم تمام شهرهای کوچک و حتی روستاها شاهد بهره برداری از پروژه های عمرانی در بخش های مختلف بوده است.

ذاکر اصفهانی ضمن قدردانی از فعالیت های مسوولان مربوط در سطح شهرستان و شهر زاینده رود، افتتاح و بهره برداری از پروژه ها عمرانی را نشانه دغدغه مسوولین در تمرکز زدایی و کشاندن بار خدمت رسانی به نقاط مختلف استان برشمرد.

استاندار اصفهان وجود روحیه انصاف در برخورد با اجرای پروژه ها و فعالیت های صورت گرفته را یادآوری و اظهار کرد: در پرتوی این روحیه انصاف می توان عمق فعالیت ها را ارزیابی و دیگران را از طعم شیرین خدمت رسانی برخوردار کرد.

وی با اشاره به موقعیت مناسب شهر زاینده رود از منظر گردشگری و جذب توریست، خواستار برنامه ریزی دقیق و مدون جهت طراحی و اجرای پروژه های شهری متناسب با موقعیت شهری زاینده رود شد.

سالن ورزشی شهرداری، ساختمان آتش نشانی و مجموعه فرهنگی خانه عالم بهجت آباد شهر زاینده رود از جمله طرح هایی بود که با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال توسط ذاکر اصفهانی افتتاح شد.

وی همچنین با حضور در فرهنگسرای شهرداری زاینده رود، 9 پروژه شهری را به صورت نمادین افتتاح کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سیزده + 19 =