ajami
۱۱:۵۰ - پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۶

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم:

خواهران منصوریان نمونه ورزشکاران ولایت مدار هستند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم گفت: اهدای مدال طلای جهانی خواهران ورزشکار منصوری به مقام معظم رهبری پس از تلاش های بسیار نشان دهنده ولایت مداری آنان است.

به گزارش  صاحب نیوز به نقل از  پایگاه خبری سمنا، حسن عجمی در مراسم یادواره شهدای ورزشکار شهرستان ضمن گرامی‌داشت یاد سرداران و ۴۰۰ شهید شهرستان سمیرم با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.

وی گفت: نقش شهدای ورزشکار در پایداری انقلاب غیر قابل انکار می باشد و بسیج  با نقش موثر خود در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره به خوبی درخشیده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم (ص) پیرامون ورزش به بررسی دیدگاه اسلام به مقوله ورزش پرداخت و ادامه داد: در دین اسلام به توجه به ورزش بسیار تاکید شده است و امروزه نیز نگاه جامعه ورزشی به امر ورزش یک نگاه معنوی است.

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب به ورزش در کنار تحصیل و تهذیب تصریح کرد: معنویت در کنار ورزش انسان را به سوی تعالی و پیشرفت می‌برد و سفارشات مقام معظم رهبری در ورزش باید سرلوحه ورزشکاران قرار گیرد.

عجمی به جایگاه ورزش شهرستان اشاره کرد و افزود: کسب افتخارات ورزشی ورزشکاران سمیرمی در عرصه‌های استانی، کشوری و جهانی سبب افتخار و سربلندی شهرستان است.

وی ضمن تقدیر از حضور فعال خواهران منصوریان در عرصه ورزش اظهار کرد: اهدای مدال طلای مسابقات جهانی خواهران منصوریان به رهبر معظم انقلاب نشان‌دهنده عمق ولایت‌مداری این ورزشکاران است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم اضافه کرد: این قهرمانان مدالی را که با زحمات و تلاش کسب کرده‌اند را تقدیم سکاندار انقلاب کردند که جای بسی افتخار برای شهرستان است.

به گزارش سمنا، خواهران شهربانو و سهیلا منصوریان (دارندگان مدال طلای مسابقات جهانی ووشو) در این مراسم طی پیامی ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج اعلام کردند: با رعایت حجاب اسلامی قهرمان جهان شدیم و به نمایندگی از ملت ایران به جهانبان ثابت کردیم که حجاب نه تنها محدودیت نمی‌آورد، بلکه افتخارآفرین است.