صفحه اصلی » مقاومت » مدافعان حرم » نگذاريد بچه هايم بي فرهنگ بمانند

وصیت نامه دو شهید بزرگوار از كارمندان ذوب آهن اصفهان

نگذاريد بچه هايم بي فرهنگ بمانند

کتابهایم را به کتابخانه‌های اسلامی می‌بخشم‌. در پایان‌، از خویشاوندانم به خصوص از همسرم خواهشمندم نگذارند بچه‌هایم بی‌فرهنگ بمانند .

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۴ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۱۲

ذوالفقار ذوالفقاری

قسم به عصر ، قسم به زمان و قسم به دوره ما ، که وقت امتحان و آزمایش است . این بار وقت حرکت و قیام و وقت لبیک گویی به ندای حسین زمان‌مان امام خمینی است . برادران و خواهران مسلمان ، هم اکنون خداوند ولی خود را برای هدایت و رشد و تعالی ومسلمانان ایرا و جهان فرستاده است . باید شکر این نعمت کنیم و قدر این موهبت الهی که شکر نعمت تعمتت افزون کند .

ای کسانی که بارها و بارها در نمازتان ، در دعاهایتان می گفتید ای امام حسین کاش ما بودیم و تو را یاری می کردیم . اینک زمان عمل است و حسین زمانمان احتیاج به کمک شما دارد تا با نیروهای مردمی اسلام را در جهان پیاده نماییم ، پس حرکت می کند قدری به خود می آیید . برادران و خواهران مسلمان من‌، با آگاهی تمام و با شناخت از اسلام شهادت و جهاد را هم انتخاب نمودم و به جهاد با کافران رفتم وباشد که با ایثار خونم خدمتی به اسلام کرده و قرآن را یاری نمایم .

پدر گرامی و مهربان ، مرا ببخش که حق زیاد برگردن من دارید شما که با رنجها و سختیها مرا بزرگ نمودید‌. مادر مهربان و زحمت کش من‌ ، امیدوارم که خدواند اجر و پاداش زحمات زیاد شما را بدهد . مرا ببخش و شیرت را بر این پسر خود که حقاً شیر پاکی بود حلال کن .

 

ذوالفقار اسکندری

همه چیز به دست خداست و خدا بر همه چیز توانا است و پیروزی همه جا و همه وقت از آن خداست خدا تکیه می کنم و به خدا ایمان دارم و خدا را ستایش می کنم و از او پیروزی می طلبم‌. کتابهایم را به کتابخانه‌های اسلامی می‌بخشم‌. در پایان‌، از خویشاوندانم به خصوص از همسرم خواهشمندم نگذارند بچه‌هایم بی‌فرهنگ بمانند . اولین آرزوی من شهادت است در راه اسلام و قرآن . دوم دلم می خواست که بتوانم بچه هایم را درست تربیت کنم چون وظیفه هر پدرو مادری است فرزندانش را درست به جامعه تحویل نمایند و این وظیفه را من به عهده همسرم می گذارم .

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد