صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » برای مبارزه با مواد مخدر به یک عزم عمومی و مردمی نیاز است

فرماندار شهرستان چادگان:

برای مبارزه با مواد مخدر به یک عزم عمومی و مردمی نیاز است

فرماندار شهرستان چادگان اظهار داشت: مواد مخدر به عنوان یک معضل اجتماعی شناخته شده است و برای مبارزه با آن به یک عزم عمومی و مردمی نیاز است و نقش مردم باید از مسئولین در این خصوص پررنگ تر باشد.

تاریخ انتشار: ۱۹:۳۴ - شنبه ۱۳۹۳/۰۹/۱۵

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه  تحلیلی خبری و اطلاع رسانی شهرستان چادگان “چادگان نا”، جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور فرماندار شهرستان و دیگر مسئولین شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه حبیب اله معتمدی گفت: مواد مخدر به عنوان یک معضل اجتماعی شناخته شده است و برای مبارزه با آن به یک عزم عمومی و مردمی نیاز است و نقش مردم باید از مسئولین در این خصوص پررنگ تر باشد.

معتمدی ادامه داد: نگاه ما به موضوع مواد مخدر، پیشگیرانه است و اولویت ما هم همین موضوع است و بحث درمان در مرحله دوم قرار می گیرد. بنابر این نیاز به فرهنگ سازی هست که با همکاری همه مسئولین این امر میسر خواهد شد.

وی در ادامه افزود: برای مبارزه با مواد مخدر، اعتبار خوبی هم برای این موضوع دراستان درنظر گرفته شده است. انتظار داریم مسئولین ذیربط طرح های مناسب فرهنگی را طراحی نموده و اعتبارات به خوبی توسط دستگاه ها جذب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

18 + 1 =