صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » اصفهانی ها در مسابقات روز قدس شرکت کنند

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان اصفهان اعلام کرد؛

اصفهانی ها در مسابقات روز قدس شرکت کنند

صاحب نیوز: شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان اصفهان اقدام به برگزاری مسابقه عكاسي با عنوان وحدت جهان اسلام در آستانه فرا رسيدن روز جهاني قدس کرد.

❖ نویسنده: شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان اصفهان اعلام کرد؛ | تاریخ انتشار: ۱۲:۱۳ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۵/۹

به گزارش صاحب نیوز از اصفهان ، علاقه مندان مي توانند با حضور در مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس، با به تصوير كشيدن حضور پررنگ اقشار مختلف مردم در راهپيمايي، در اين مسابقه شركت كنند.

شركت كنندگان مي توانند با هر وسيله عكاسي اعم از ديجيتال، تلفن همراه و ديگر وسايل، آثار مربوطه خود را حداكثر تا پنج قطعه عكس تا تاريخي ۳۰ مرداد در قالب سي دي به دفتر شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي و يا به ايميل esfahan@ccoip.ir ارسال كنند.

اين شوراي همچنين از برگزاري مسابقه اي با عنوان مقاله، شعر و پيامك با محتوا و موضوعات مختلف در روز جهاني قدس خبر داد.

به اين منظور، علاقه مندان به نويسندگي، شاعران، دانشجويان، دانش آموزان و جوانان مي توانند آثار خود را در قالب توصيف، دل نوشته و ساير موارد در انواع قالب هاي منظوم و منثور با موضوع فلسطين، غزه و قدس شريف ارسال كنند.

براي شركت در بخش مقاله نيز مي توانند با در نظر گرفتن عناويني شامل، ماه رمضان روز قدس و فلسطين، قدس پاره تن اسلام، نامگذاري آخرين جمعه ماه مبارك به نام روز جهاني قدس، علاقه مسلمانان به بيت المقدس در اين مسابقه شركت كنند.

قدس و فلسطين در تاريخ، صهيونيسم و روياي حكومت بر جهان، بيت المقدس و امام خميني (ره)، قدس و فلسطين در انديشه روح الله، فلسفه برگزاري روز جهاني قدس و روز قدس و بيداري جهان اسلام از ديگر موضوعات براي شركت علاقه مندان در بخش مقاله است.

در بخش پيامك نيز شركت كنندگان مي توانند زيباترين جمله خود را در مورد قدس شريف، مردم مظلوم و ستمديده فلسطين، حمايت و همدردي با مردم فلسطين به سامانه پيامك ۱۰۰۰۳۸۱۳۳۴۱۴۱۴ ارسال كنند.

آخرين مهلت شركت در مسابقات مقاله، شعر و پيامك تا ۱۵ مرداد سالجاري است و نتايج اين مسابقه در روز عيد فطر از طريق سامانه اين شورا اعلام مي شود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × یک =