صفحه اصلی » استان اصفهان » رژیم صهیونیستی باپشتیبانی امریکاو اتحادیه اروپا دست به هر جنایتی می زند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

رژیم صهیونیستی باپشتیبانی امریکاو اتحادیه اروپا دست به هر جنایتی می زند

مستکبران غربی با اعمال استاندارهای دوگانه به سود این رژیم جعلی در مجامع بین المللی و تضعیف کشورهای جبهه مقاومت، قصد تسلط بر منطقه آسیای جنوب غربی و هموار کردن میدان برای اسراییل را دارند

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۳ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز،احمد بخشایش درخصوص اقدامات اخیر صهیونیست ها درسازمان ملل متحد اظهار داشت: مقامات صهیونیسیتی با بهره مندی از حمایت امریکا و هم پیمان اروپایی به قوانین آژانس انرژی اتمی و سازمان ملل بی توجه بوده؛ بطوری که نخست وزیر رژیم جعلی اسراییل در واکنش به قطعنامه هفته گذشته مجمع عمومی سازمان ملل علیه نقض سازمان یافته حقوق بشر در اراضی اشغالی، عنوان کرده ˈ به قطعنامه های صادره سازمان ملل هیچ اهمیتی نمی دهیمˈ.

وی افزود: نتانیاهو به پشتگرمی ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا در عرصه بین المللی یکه تازی کرده و حقوق مردم مظلوم فلسطین و امنیت سایر کشورها را پایمال و تهدید می کند.

نماینده مردم اردستان، زواره و مهاباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مستکبران غربی با اعمال استاندارهای دوگانه به سود این رژیم جعلی در مجامع بین المللی و تضعیف کشورهای جبهه مقاومت، قصد تسلط بر منطقه آسیای جنوب غربی و هموار کردن میدان برای اسراییل را دارند.

بخشایش، صدور قطعنامه ضد حقوق بشر درباره ایران، توسط سازمان ملل متحد را که با حمایت آمریکا و هم پیمانانش انجام گرفت، از جمله قطعات این پازل دانست و تصریح کرد: نقدهایی که بر اساس نقض حقوق اقلیت های دینی یا وهابی ها به ایران اسلامی وارد شده، بی اساس بوده و تنها توطئه ای در راستای جنگ روانی غرب علیه ایران است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، ریشه اصلی جوسازی دولت های هم پیمان ایالات متحده آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی مبنی بر فعالیت های هسته ای و نقض حقوق بشر در ایران را نیز حمایت جمهوری اسلامی ایران از محور مقاومت دانست و گفت: آنها سعی دارند با به راه انداختن دعواهای قومی و مذهبی و در کنار آن، رواج ایران هراسی درجهان به اهداف خود دست یابند.

بخشایش افزود: اما افکار عمومی جهان در جنایات جنگی هشت روزه رژیم جعلی صهیونیستی علیه مردم غزه و اقدامات وحشیانه آنها در برخور با زنان و کودکان بی دفاع، چهره حقیقی این رژیم ظالم را دیده و تاثیر گذاری جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری صلح طلب و دوستدار ملت ها، در جهان بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی چنین برخوردهای دوگانه و مزورانه ای را از قدرت های غربی مانع حقیقت ندانست و بیان کرد: ملت ها امروز بیدار شده و همدلی و اتحاد داخلی نیز خنثی کننده همه توطئه ها و جنگ های روانی علیه نظام اسلامی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

13 − دوازده =