صفحه اصلی » استان اصفهان » نهم دی ماه تجلی بصیرت و آگاهی ملی است

فرماندار اصفهان

نهم دی ماه تجلی بصیرت و آگاهی ملی است

حماسه نهم دی و تجدید میثاق ملت بزرگوار ایران با رهبر فرزانه انقلاب در این روز عامل ناامیدی دشمنان داخلی و خارجی شد

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۳ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز،فضل ا… کفیل فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه بانوان شهرستان اظهار داشت: حماسه نهم دی و تجدید میثاق ملت بزرگوار ایران با رهبر فرزانه انقلاب در این روز عامل ناامیدی دشمنان داخلی و خارجی شد.

وی افزود: در فتنه 88 هدف دشمن گمراه کردن ، جداکردن و قراردادن مردم در مقابل نظام اسلامی بود که حرکت خودجوش و هوشمندانه خیل عظیم مردم ولایتمدار در سراسر کشور اسلامی و بیعت مجدد امت با امام ، دشمن را در رسیدن به هدف خود ناکام گذاشت.

فضل ا.. کفیل وظیفه همه دوستداران نظام ولایی را  زنده نگه داشتن شعارهای 9 دی دانست  که در روزهای سخت کشور، مردم را  به صحنه آورده و با کمترین هزینه بزرگترین و کارآمدترین ضربه را به دشمن زده است.

فرماندار اصفهان با اشاره به اینکه فضای فتنه انگیزی در عاشورا به پایان رسید، افزود: غبار فتنه با ورود نام امام حسین(ع) فرو نشست و حضور حماسی و عاشورایی را در این آزمون بزرگ الهی شاهد بودیم.

وی حضور حماسی و هوشمندانه مردم اصفهان در هشتم دی ماه  را  نقطه حرکت مردم کشور در نهم دی ماه دانست و گفت: مردم اصفهان در این صحنه نقش خود را به خوبی ایفا کردند و سهم بزرگی در این مقطع مهم تاریخ انقلاب اسلامی داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهارده + یازده =