صفحه اصلی » استان اصفهان » اختصاص 2 میلیارد تومان به تعاونی‌ ها

رئیس توسعه تعاونی‌های اداره تعاون اصفهان

اختصاص 2 میلیارد تومان به تعاونی‌ ها

رئیس تشکیل و توسعه تعاونی‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ‌اصفهان گفت: امسال 2 میلیارد تومان اعتبار از سوی بانک توسعه تعاون به تمام تعاونی‌های این استان‌ اختصاص داده شده است

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۳ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز،شهین مشرف جوادی  با اشاره به تعاونی‌های تولیدی استان اصفهان اظهار کرد: در حال حاضر 823 تعاونی فعال در بخش‌های کشاورزی، صنعت، معدن، عمران و فرش دستباف در استان وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه تعاونی‌های تولیدی به منظور دریافت اعتبار از بانک توسعه تعاون باید مدارک مورد نیاز را آماده و ارائه بدهند، اضافه کرد: امسال 400 میلیاردتومان اعتبار از سوی صندوق توسعه ملی به تعاونی‌های تولیدی موجود در سطح کشور اختصاص یافته است.

رئیس تشکیل و توسعه تعاونی‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان تصریح کرد: البته 200 میلیارد تومان از این اعتبارات به تعاونی‌های تولیدی در بخش کشاورزی و 200 میلیارد تومان آن نیز به تعاونی‌های تولیدی در بخش صنعت و معدن اختصاص یافت.

وی با تأکید بر اینکه همچنین امسال 2 میلیارد تومان اعتبار از سوی بانک توسعه تعاون به تمام تعاونی‌های استان اصفهان اختصاص داده شده است، ادامه داد: صندوق توسعه ملی برای تعاونی‌های تولیدی استان سقف خاصی مشخص نکرده و تعاونی‌ها بر اساس طرح‌های خود در اولویت دریافت اعتبار قرار می‌گیرند.

مشرف جوادی تأکید کرد: به دلیل شرایط اقتصادی موجود بسیاری از تعاونی‌های تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات هستند و حمایت از این تعاونی‌ها ابزاری برای افزایش تولیدات داخلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

17 + پانزده =