صفحه اصلی » استان » چادگان » توسعه بی برنامه مراکز دانشگاهی پیام نور اشتباه بود

نماینده مردم چادگان در مجلس:

توسعه بی برنامه مراکز دانشگاهی پیام نور اشتباه بود

واحدهای دانشگاهی پیام نور شهرستانهای ،فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت امروز به خاطر کاهش شدید دانشجو با مشکلات جدی مواجه هستند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۲ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۲۳

به گزارش صاحب نیوز، نماینده شهرستان های چادگان، فریدن، بوئین میاندشت و فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:  توسعه و افتتاح دانشگاه های پیام نور در مناطق مختلف که در سالهای قبل انجام شد، کاری با برنامه و اصولی نبود.

 محمد علی اسفنانی در جلسه شورای اداری چادگان اظهار کرد: واحدهای دانشگاهی پیام نور شهرستانهای ،فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت امروز به خاطر کاهش شدید دانشجو با مشکلات جدی مواجه هستند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: این موضوع تبعات و مشکلات اقتصادی زیادی ایجاد کرده و هزینه بر شده است.

امام جمعه چادگان نیز در ادامه این جلسه گفت: مسجد، کتابخانه و حوزه های علمیه اساس و محور فعالیت فرهنگی و دینی است و نبود ان در جامعه اسلامی و شیعی قابل قبول مردم مومن نیست.

حجت الاسلام سلیمانی اضافه کرد : از مسوولان استانی می خواهیم که توجه بیشتری به این شهرستان داشته باشند و خواست مردم توجه به مشکلات و مسائل عمومی است را جدی بگیرند.

وی تصریح کرد: مردم مومن این شهرستان مردمانی زحمت کش و شریف اما تشنه خدمت رسانی و کار و فعالیت و تحرک بیشتر هستند.

فرماندار چادگان نیز خاطر نشان کرد: انتظار داریم با توجه به افزایش قیمت کیفیت نان هم بهتر شود و بر همین اساس از اداره صنعت، معدن و تجارت باید نظارت و بازرسی دقیق و منظم از نانوایی ها داشته باشد.

 معتمدی خدمت در مناطق محروم را فداکاری و ایثار دانست و ادامه داد: به برکت نظام و انقلاب خدمات ارزنده ای به مناطق محروم صورت گرفته است به طوریکه امروزدر دورترین منطقه چادگان جایی که عشایر در چادرزندگی می کنند هم گاز رسانی صورت گرفته است.

در این نشست از خدمات محمد جهانبین بخشدار سابق چناررود قدردانی و کوروش موگویی به عنوان بخشدار جدید این بخش معارفه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد