صفحه اصلی » استان اصفهان » فعلا که قوت و غذای همه مسئولین چاق است

نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی

فعلا که قوت و غذای همه مسئولین چاق است

به اعتقاد من هر کسی ریگی به کفشش نیست باید ثروتش را به مردم ارائه دهد چرا که به نظر من اگر کسی ارث پدرش دو ریال بوده و الان این ثروت یک ریال هم افزایش پیدا کرده است

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۴ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز،حـسـن کـامـران نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی بـا اشـاره به این مطلب گفت:‌به اعتقاد من هر کسی ریگی به کفشش نیست باید ثروتش را به مردم ارائه دهد چرا که به نظر من اگر کسی ارث پدرش دو ریال بوده و الان این ثروت یک ریال هم افزایش پیدا کرده است، آدم خوبی نیست مگر اینکه بگوید چه طـور، چگـونـه و از چـه راهـی بـه‌دست آورده است.

کـامران با تأکید بر اینکه مجلس نمی‌تواند به مسئله ثروت مسئولین ورود کند، خاطرنشان کــرد: اینکـه مـی‌گـوییـم بـایـد بـه مسئلـه ثـروت مــســئـــولـیــن رسـیــدگــی شــود یـعـنــی بــایــد بــه دارایـی‌هـای مـجـلـسی‌ها هم رسیدگی شود و هیچکس از دیگری متمایز نیست.

وی ادامه داد:‌‌متأسفانه مجلس به ثروت آنهایی کــه وظـیـفــه قــانــونــی‌اش بــوده کــه رسـیـدگـی کـنـد، نـپـرداخـته است و توجیه می‌کند که در قـــانـــون اســـاســـی، اســـامــی بـعـضــی مـقــامــات نیست.

نـمـاینده اصفهان تأکید کرد:‌همه مسئولین در هر سطحی باید اعتماد مردم را بالا ببرند در این راسـتـا هـم یـکـی از کـارهـا ایـن اسـت کـه مـثلاً بگویند از کجا آورده اند؟

کامران در پاسخ به این سئوال که آیا مسئولین ایـن دولـت نسبـت بـه دولـت‌های قبلی ثروت بیشتـری دارنـد یـا نـه؟ گفـت: فعـلاً که قوت و غذای همه مسئولین چاق است.

این نماینده اصولگرای مجلس در پایان تصریح کرد:‌همه باید در هر سطحی به ثروت‌هایشان رسیدگی شود. در قوا هم هیچ تمایزی نیست بنابراین کسی خود را استثنا نمی‌داند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × چهار =