صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » درگیری خونین مسلحانه در گلپایگان 12 کشته و زخمی بر جای گذاشت/ شهادت جانشین فرمانده انتظامی گلپایگان

درگیری از بعد از ظهر شنبه آغاز و با گروگانگیری ادامه دارد؛

درگیری خونین مسلحانه در گلپایگان 12 کشته و زخمی بر جای گذاشت/ شهادت جانشین فرمانده انتظامی گلپایگان

درگیری خونین گلپایگان از یک سرقت مسلحانه در الیگودرز آغاز شد و با کشته و مجروح شدن بیش از 10 نفر با گروگانگیری راننده سرهنگ یوسلیانی فرمانده ناجا گلپایگان و کشتن دو گروگان دیگر در ویلا شهر اصفهان متواری شده اند.

تاریخ انتشار: ۰۷:۵۴ - یکشنبه ۱۳۹۳/۱۰/۷

به گزارش صاحب نیوز، ظهر شنبه سرقتی مسلحانه از یکی از بانک‌های شهر الیگودرز در استان لرستان انجام شد و پس از آن سارقان به سمت شهر خمین در استان مرکزی متواری شده و در آنجا با ماموران پلیس درگیر شدند.

تیراندازی در شهرستان خمین و گلپایگان توسط سارقین بانک  این سارقین در صبح شنبه 93/10/6 به یکی از بانکهای شهرستان خمین یورش برده و با کشتن یک نفر متواری می شوند و به سمت استان اصفهان و شهرستان گلپایگان حرکت می کنند که در راه با مامورین نیروی انتظامی مواجه شده و با شهید کردن چهار نفر به حرکت خود ادامه می دهند.

و در کمربندی شهرستان گلپایگان نیز با وجود راه بند و بستن راه توسط نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی شهرستان گلپایگان اقدام به تیر اندازی به صورت رگبار نموده و سه سرباز و دو افسر نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی را با ضرب گلوله به شهادت رسانده و به سمت روستای وانشون حرکت میکنند و مجددا به داخل شهر بر میگردندو یکی از انان که خانم بوده از ماشین پیاده شده و اقدام به تیراندازی نموده و متواری میشود و چند تن از اشرار و سارقین زخمی میشوند و دو کادری دیگر به شدت زخمی می شوند به حدی که حال انان وخیم گزارش شده و حتی پای سروان زینلی شش تیر اصابت کرده است.

درگیری‌ها به سمت روستای سعیدآباد شهرستان گلپایگان کشیده شده و ماموران نیروی انتظامی پس از ورود سارقان به این شهر با آنها درگیر شدند.

در این بین سارقان یک دانشجوی گلپایگانی را که از خمین به طرف گلپایگان آمده بود را گروگان می‌گیرند و زمانی که به منطقه مَرغ ـ مرز بین خمین و گلپایگان می‌رسند این گروگان را به ضرب گلوله از ناحیه دست و پا مجروح می‌کنند و بعد از آن به طرف کمربندی آیت‌الله محمدی گلپایگان آمده و با ماموران راهنمایی و رانندگی برخورد می‌کنند و یکی از ماموران راهنمایی و رانندگی را از ناحیه پا مجروح کرده و به سوی خودروی راهنمایی و رانندگی تیراندازی می‌کنند.

پس از این ماجرا سارقان به خودروی نیروی انتظامی برخورد می‌کنند و محمد هاشمی، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان و سرباز وی را به شهادت رسانده و اسلحه و ماشین پلیس را با خود می‌برند.

این سارقان پس از آن به طرف روستای وانشان خوانسار رفته و در آنجا ماشین پلیس را به آتش کشیدند و دو سرباز دیگر را نیز مجروح می‌کنند.

دو نفر از مجروحان بدحال به بیمارستان اصفهان اعزام شدند و 5 نفر دیگر در بیمارستان و اتاق عمل هستند.

گفتنی است شب گذشته سرهنگ حسین‌زاده، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با ورود به گلپایگان و تشکیل شورای تامین شهرستان، مامور رسیدگی به این موضوع شده است.

سارقان راننده سرهنگ یوسلیانی فرمانده ناجا گلپایگان و دو نفر از اهالی  روستا  پدر و پسر  را به گروگان گرفته اند که در آخرین گزارش ها این دو نفر به دست سارقان کشته شدند.

بر اساس آخرین اخبار تا لحظه درج این خبر متاسفانه آمار کشته شدگان در این حادثه به پنج نفر رسیده و 7 نفر از جمله گروگان مورد نظر زخمی شده اند نیروی انتظامی همچنان در تعقیب سارقان متواری است که یک نفر از آنها کشته شده و دو نفر دیگر با یک دستگاه کامیون  حوالی ویلا شهر متواری شده اند.

هم اکنون سارقین متواری شده اند و پلیس اطلاعات استان اصفهان در تمامی مسیرهای منتهی به شهرستانهای این استان ادامه دارد …

دیدگاه‌ها

 1. راضیه خرمی گفته :

  خدا رحم کنه بهمون. خدایا امنیت رو به شهرمون برگردون. خانواده های عذادار خیلی حالشون بده. خدایا خودت کمک کن. نیروی پلیس ما که خیلی ضعیفه و حتی یه اموزش هم ندیدن.

  • حمیدخان گفته :

   املای عزادار صحیح است . ضمنا چطور فهمیدی نیروی
   پلیس ضعیفه و حتی یک آموزش هم ندیده؟

   • سید گفته :

    خدا رحمتشون کنه وصبر به خانوادشون بده اگه متن خبرا بخونید متوجه میشید که نیروهای انتظامی خیلی ضعیف عمل کردن مگه افراد مهاجم چند نفر بودن که اینقدر تلفات گرفتن ضمن اینکه در درگیری دوم در گلپایگان پلیس به مسلح بودن افراد آگاهی داشته ومیتونسته خیلی آماده تر وبهتر جلو آنها در بیاد اصابت 6تیر به پای یکنفر آن هم در حالت رگبار اصلا چیز قابل قبول ودرک نیست پلیس خیلی بهتر میتوانست این موضوع را حل کند

 2. مهدی گفته :

  این واقعه دلخراش رو به خانواده درگذشتگان تسلیت می گیم
  پلیس اقتدار داره و به موقع اقدام لازم رو انجام میده

 3. arama گفته :

  yani ba daesh ertebati nadlaare!

 4. ناشناس گفته :

  ایشالله بدرک واصل شن همه شون .

 5. ناشناس گفته :

  اگه پلیس اقتدار داشت…… اینطور نمیشد

 6. مهدی گفته :

  چه جوری تونستن اینقدر پیشروی کنن

 7. فرهنگ گفته :

  اگرداخل کشورمابادزدیاباهمین زیرمیزی خوران باشدت برخردنشودعاقبت همین است این مشکل ازمسولینه نه ازمردم
  باجدیت برخد نمیکن

 8. گلپایگان گفته :

  هیچ بانکی سرقت نشده این ها معلوم نیست چه هدفی داشتند خیلی خطرناک هستند ، پلیس هم خیلی ضعیف عمل کرد

 9. لرستانی گفته :

  چرا دروغ میگید
  جه خصومتی با لرها و الیگودرزی ها دارید
  تمام امکانات کشور رو بردید برای استان خودتون حالا دست بردار نیستید از سر لرستانی های مظلوم

 10. ناشناس گفته :

  وقتی درمرزهابدون کنترل لازم در روز اربعین باز می شود امکان ورود افرادتروریسم ومعاند به داخل کشور فراهم می شود انها از این فرصت استفاده کرده ووارد کشور شده وباکشتار مردم بی دفاع وپلیس قصد ایجاد رعب ووحشت می نمایند

 11. ناشناس گفته :

  اخبار بسیار ناقص است

 12. اخبار گفته :

  اخبار خیلی ناقص و سانسور و قابل تعمل میباشد .مخصوصا گروگان گرفتن سرباز راننده و فرمانده….. بدون مبارزه همه امکاناتتشان را در اختیار انان گذاشته اند.تفنگ اگه گلوله داشته چرا شلیک نشده و …اگر شده خالی ان بدرد انها نمیخورد و ماشین چرا سوئیچ در اختیار انها گذاشته شده . حداقل لاستیک ها را میتوانستند پنچر و باک را سوراخ و سوئیچ را گم و گور کنند .//؟؟؟./// واینکه اصل مبلغ ذکرنشده. بخاطر چه مبلغی؟؟ شواهد امر از تریلیون خبر میده؟/

 13. ناشناس گفته :

  اصلا سارق نبودن اینا

 14. خبرنگار گفته :

  توی تیتر نوشته درگیری خونین مسلحانه در گلپایگان ۱۲ کشته و زخمی بر جای گذاشت اما وقتی متن را می خوانی و تعداد کشته ها و زخمی ها را می شماریم سر به فلک می گذارد.

 15. دانيال گفته :

  پليس ضعيف نبوده سارق ها رگبار داشتن خدا به خانواده سرگرد زينلي رهم كنه همه ي امن يجيب براي اقاي زينلي بخونيد تا او پيش خانوادش برگرده

 16. ناشناس گفته :

  نیروی پلیس با ید اماده باش باشد حتما از مرز داخل جمیعت امده اند زیرا دوره دیده و حر فه ایی هستند

 17. ناشناس گفته :

  دولت اگه نتونه توی شهر به این کوچیکی اینا رو بگیره واقعا نوبره !!!!!!!!!!!!!

 18. شهروند گفته :

  فقطو فقط دعا كنيد كه حال مجروحان خوب بشه و خداوند به خانواده اي شهيدان صبر بده…ايشااله كه پيداشون ميكنندو هدف از اين كاراشون مشخص ميشه…

 19. ناشناس گفته :

  خدارو شکر پلیس ایران بسیار مقتدر و هوشمند است سارقان دیوانه با بازی های جنون آمیز میخواسته اند امنیت را به هم بریزند که خوشبختانه با هوشیاری و عملکرد سریع پلیس به دام افتادن . پس لطفا اظهار نظر غیر فنی به نیروی انتظامی نفرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99