صفحه اصلی » استان » دهاقان » کتاب «با خدا سخن بگو با تو سخن می گوید» منتشر شد

در دو زبان انگلیسی و فارسی:

کتاب «با خدا سخن بگو با تو سخن می گوید» منتشر شد

این نویسنده جوان شهرستانی تا زمان حاضر موفق به نگارش و چاپ بیشتر از 30 عنوان کتاب در زمینه های مختلف روانشناسی اسلامی و مشاوره دینی شده است.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۳ - یکشنبه ۱۳۹۳/۱۰/۷

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، کتاب «با خدا سخن بگو با تو سخن می گوید» به دو زبان فارسی و انگلیسی چاپ و منتشر شده است.

مولف این کتاب در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: این کتاب حاوی داستان های کوتاه گفتگو با خداوند به دو زبان فارسی و انگلیسی است.

فاطمه علی پور دهاقانی با اشاره به سلیقه های نسل جوان امروز و مخاطبان کتاب، افزود: این کتاب ویژه تمامی سنین به خصوص نوجوانان طراحی و نگاشته شده است.

این نویسنده جوان شهرستانی با بیان اینکه هر فردی زمانی می تواند به آرامش حقیقی دست یابد که بتواند رابطه صمیمی با خالق خود برقرار کند تصریح کرد: در این کتاب مجموعه گفتگوهایی بین خداوند با انسان، زمین، خاک، آب، آسمان و… به رشته تحریر در آمده است.

علی پور دهاقانی با اشاره به نتایج پژوهش های انجام شده درباره تاثیر صحبت با خداوند و اثر آن بر مغز افراد بیان داشت: خواندن صحبت های انسان و موجودات دیگر با خداوند در واقع روح آدمی را لطیف کرده و شیوه های صحبت کردن با خداوند را به انسان می آموزد.

وی با عنایت به اینکه این کتاب یک مجموعه زنجیر وار است ادامه داد: این کتاب نتیجه تلاش و همکاری چند ماهه یک گروه سه نفره شامل مترجم زبان انگلیسی (افسانه یوسفی) و دبیر زبان انگلیسی(زهرا نورشرق) می باشد.

این نویسنده جوان خاطر نشان کرد: خداوند در آیات متعددی از قرآن کریم به اهمیت گفت و گو با خود پرداخته است که می توان برای نمونه به آیه 186 سوره بقره اشاره کرد«و هرگاه بندگان من از تو در باره من بپرسند [بگو] من نزديكم و دعاى دعاكننده را به هنگامى كه مرا بخواند اجابت مى‏ كنم پس [آنان] بايد فرمان مرا گردن نهند و به من ايمان آورند باشد كه راه يابند ».

این کتاب در یکهزار نسخه از سوی نشر دارخوین استان اصفهان چاپ شده و جلد دوم کتاب نیز تا پایان سال جاری منتشر می شود.

به گزارش صاحب نیوز، این نویسنده جوان شهرستانی تا زمان حاضر موفق به نگارش و چاپ بیشتر از 30 عنوان کتاب در زمینه های مختلف روانشناسی اسلامی و مشاوره دینی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99