صفحه اصلی » اقتصادی » اقتصاد استان » مسئولین استان اجازه ایجاد صنایع را در فریدن نمی دهند!

شهردار سابق داران

مسئولین استان اجازه ایجاد صنایع را در فریدن نمی دهند!

با توجه به آلودگی هوای اصفهان اجازه داده نمی شود صنعتی در این شهر ایجاد شود چون فریدن بزرگ به عنوان شش های تنفسی اصفهان شناخته می شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۰/۱۰

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه تحلیلی خبری فریدن، منصور احمدی شهردار سابق داران با انتقاد از وضعیت موجود شهرداری های منطقه گفت: از زمانی که شهرداری داران را تحویل گرفتم یک وضعیت نابسامان و ورشکسته بود که بازی های سیاسی به آن ضربه زده بود.

شهردار سابق داران افزود: در سال ۱۳۹۲ بودجه شهرداری افزایش پیدا کرد که شهر داران با بیش از ۲۰هزار نفر جمعیت فاقد هیچ گونه صنعتی هست و این یکی از مشکلات است که شهرداری به علت نبود اعتبارات راهی جز فروش زمین برای تامین مخارج خود نداشت که هم اکنون دیگر زمینی برای فروش در اختیار شهرداری وجود ندارد.

منصور احمدی با اشاره به کافی نبود وضعیت درآمدی شهرداری داران، اظهار کرد: اگر تمام عوارض شهر را در یک سال جمع آوری کنیم یک میلیارد تومان هم نمی شود که با این مبلغ نمی توان حتی هزینه های جاری و مخارج پرسنل را تامین کرد.

وی در پایان با انتقاد از مسئولین استانی خاطر نشان شد: با توجه به آلودگی هوای اصفهان اجازه داده نمی شود صنعتی در این شهر ایجاد شود چون فریدن بزرگ به عنوان شش های تنفسی اصفهان شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد