torfe
۱۰:۰۰ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۰/۱۰

معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری اصفهان:

آب و هوای پاک از مزیت های فریدن است

قطعا آب و هوای پاک از مزیت های این منطقه است که در استان و کشور منحصر به فرد است که نیاز های مردم باید اولویت بندی شوند با توجه به آن برنامه ریزی کرد.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه تحلیلی خبری فریدن، معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری اصفهان در آئین تودیع و معارفه شهردار جدید شهر داران که در سالن ۱۷شهریور این شهر برگزار شد، گفت: انتظار ما از شهرداری و شورای شهر این است که با ایجاد تعامل و همدلی و با تقویت روابط بین مسئولین شهرستان و استان تمام توان مجموعه را بکار بگیرند و نیاز های مردم را رفع کنند.

محمدعلی طرفه به اشاره به اینکه معیار در شهر قانون است و رعایت قوانین و مقررات برای رضایت مردم هست، اظهار کرد: ورود سرمایه گذاران در این منطقه می تواند زمینه مشارکت را ایجاد کند و توسعه منطقه را تقویت کند.

وی ظرفیت های بسیار بالای شهرستان فریدن را از ویژگی های منحصر به فرد این شهرستان برشمرد و افزود: قطعا آب و هوای پاک از مزیت های این منطقه است که در استان و کشور منحصر به فرد است که نیاز های مردم باید اولویت بندی شوند با توجه به آن برنامه ریزی کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات منصور احمدی شهردار سابق این شهر تقدیر و احمدرضا محسنی به عنوان شهردار جدید داران معرفی شد.