صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » برگزاری کارگاه آموزشی کارگران شهرداری بادرود

در سالن واحد خدمات شهری شهرداری صورت گرفت؛

برگزاری کارگاه آموزشی کارگران شهرداری بادرود

کارگاه آموزشی کارگران شهرداری بادرود با حضور امام جمعه، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، مسئولین واحدهای خدمات شهر و فضای سبز با حضور کارگران در سالن واحد خدمات شهری شهرداری برگزار گردید.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۵ - شنبه ۱۳۹۳/۱۰/۲۰

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری شهرستان نطنز “نطنزنا”، کارگاه آموزشی کارگران شهرداری بادرود با حضور امام جمعه، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، مسئولین واحدهای خدمات شهر و فضای سبز با حضور کارگران در سالن واحد خدمات شهری شهرداری برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا حجت الاسلام قاسمی امام جمعه بادرود ضمن تقدیر و تشکر و بیان یکسری نکات اخلاقی، به اهمیت نقش کار و کارگر در جامعه و خانواده پرداخت.

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر بادرود با ایراد سخنانی ضمن تشکر از برگزاری چنین جلساتی خواستار تداوم این گونه برنامه ها شد و افزود: هدف از برگزاری این جلسات آموزش ضمن خدمت در جهت استاندارد سازی و ایمنی روند کاری است

عیسی باغبانیان با بیان اینکه با تلاش کارگران شهرداری، شهری مطلوب و در خور مردم شریف بادرود داریم تصریح کرد: کارگران باید در محیط کاری خود از امکانات بهداشتی فردی از قبیل لباس کار، دستکش، ماکس، کفش کار، کلاه و … استفاده کنند، تا بتوانند تنی سالم داشته باشند وبا روحیه شاد و سرحال و با عشق کار کنند.

وی تاکید کرد: پیشگیری بهتر از درمان است و همه باید به سلامت جسمی و روحی خود وخانواده خود توجه خاص داشته باشند و از وسایل شخصی اولیه برخوردار باشند چرا که یک فرد زمانی می تواند به درستی کار کند که در سلامت کامل به سر برد.

شهردار بادرود نیز طی سخنانی با بیان این که اگر کارگران زحمت کش خدمات شهری تنها یک روز فعالیت نکنند امر نظافت و رفت و روب شهر با مشکلات عدیده ای مواجه خواهد شد اظهار کرد: پاکی و تمیزی معابر و اماکن عمومی همه در سایه تلاش های بی وقفه کارگران زحمت کش خدمات شهری می باشد و همه باید برای انجام به موقع رفت و روب شهری به این عزیزان کمک کنیم.

در ادامه سخنان خود با بیان نکاتی در رابطه با ضرورت اعمال جدیت بیشتر در امر رفت و روب شهری، در خصوص استفاده از لباس های مناسب و مجهز به شب نما برای کارگران توصیه کرد و افزود: رنگ آمیزی چرخ دستی کارگران فعال در رفت و روب معابر شهری و استفاده از شب نما به جهت حفظ امنیت جانی کارگران از اقدامات مهمی است که باید از سوی مسئولین مربوطه به طور کامل رعایت شود.

مجید صفاری افزود: هر یک از کارگران در منطقه کاری خود یک شهردار محسوب می شود و باید با دید یک شهردار به شهر بنگردو هرگونه ساخت و ساز و کنده کاری های غیر مجاز و همچنین هر گونه عملیات هایی که منجر به ضرز وزیان به شهرداری و شهر میگردند را به واحدهای مربوطه اعلام نمایند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: کمیته انضباطی در امور اداری شهرداری فعال گردیده است ولی ما دوست داریم که در جلسات بعدی کارگران را مورد تشویق قرار دهیم نه تنبیه؛ بنده معتقدم باید در ابتدا ارشاد نیرو کار را سرلوحه کار قرار دهیم و درصورتی که درست نشد برخورد، در مرحله بعدی قرار گیرد.

در پایان جلسه تعدادی از کارگران ضمن تشکر از شهردار به بیان مشکلات خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد