طرح تذکر لسانی در شهر مبارکه برگزار شد /عکس

طرح تذکر لسانی با هدف احیای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در رابطه با ناهنجاری‌های اجتماعی، در سطح شهرمبارکه با حضور رابطان خواهر و برادر انجام شد.

به گزارش  صاحب نیوز  به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا،  حجت الاسلام کیانی ازاجرای طرح تذکر لسانی با هدف احیای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در رابطه با ناهنجاری‌های اجتماعی، در سطح شهرستان مبارکه خبر داد.

حجت الاسلام کیانی ،رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مبارکه گفت : اجرای این طرح فرهنگی همراه با حضور پر رنگ تر خانواده های مذهبی اثرات خوبی در این شهرستان در مقوله عفاف و حجاب خواهد داشت.
حجت الاسلام کیانی گفت: طرح تذکر لسانی برای سومین بار از سوی ستاد اجرای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مبارکه به اجرا در آمد و طی هفته های آینده نیز با حضور اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ادامه خواهد یافت.
وی گفت : تذکر لسانی از جمله فریضه‌های اجتماعی است که طبق قانون اساسی برای انجام آن توسط افراد، نیاز به هیچ‌گونه حکم قانونی و قضایی نیست.
در این برنامه فرهنگی که روز شنبه برگزار شد، بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج شهر مبارکه حضور داشتند.
بسیجیان برادر و خواهر به همراه پرسنل زحمتکش انتظامی به گشت زنی و تذکر به افراد بی حجاب و بدحجاب پرداختند که با استقبال بسیار خوب خانواده ها بخصوص خانواده های مذهبی حاضر در آنجا همراه بود.
00 02 03 04