1
۱۴:۲۶ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۰/۲۴

مديرعامل فولاد مباركه :

افتتاح هتل آفتابگردان گامی در جهت توسعه ورزش مبارکه است

مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه گفت : افتتاح و بهره برداری از هتل آفتابگردان یک گام به جلو در جهت توسعه ورزش شهرستان مبارکه و اهداف ورزشی شرکت فولاد مبارکه است.

به گزارش  صاحب نیوز  به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا، بهرام سبحانی روز سه شنبه در آیین افتتاح هتل آفتابگردان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با بیان اینکه این هتل چیزی از هتل های ۵ ستاره تهران کمتر ندارد گفت : یکی از مشکلات اساسی ما در هتلداری ، نگهداری ضعیف از هتل ها است.

سبحانی با بیان اینکه این مجموعه برای استفاده مردم شهرستان مبارکه و مجموعه باشگاه فولاد مبارکه احداث شده است اظهار داشت : هتل آفتابگردان با ظرفیت ۸۰ تخت در قالب سوئیت و در محیطی آرام و با طبیعت زیبا و امکانات اطراف آن میتواند محلی مناسب برای استراحت ورزشکاران باشگاه سپاهان و تیم های غیر بومی و مردم استان اصفهان و مبارکه باشد.
وی با بیان اینکه مهم نیست که چه میزان هزینه برای احداث هتل صرف شده گفت : مهم این است که این کار با محوریت فولاد مبارکه انجام شده است.
مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه گفت : باشگاه سپاهان مبارکه بعنوان متولی هتل آفتابگردان میتواند این امکانات را به مردم شهرستان و توریست هایی که از استان اصفهان و استان فارس بازدید می کنند ارائه دهد.
به مناسبت ۲۳ دی ماه
هتل آفتابگردان به مناسبت ۲۳ دی ماه سالروز بهره برداری از شرکت فولاد مبارکه افتتاح شد.
هتل آفتابگردان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان روز سه شنبه با حضور مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه ، فرماندار شهرستان مبارکه ، اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه و تعداد از مردم مبارکه و هواداران باشگاه سپاهان مبارکه در مجموعه صفائیه شهرستان مبارکه واقع بلوار امام خمینی(ره) محله یک صفائیه- مجموعه ورزشی صفائیه افتتاح شد.