صاحب نیوز

123

نه راهپیمایی نه بیانیه، سکوت ارگان های مختلف شهرستان:

چشم انتظار واکنش مسئولان شهرستان نسبت به هتک حرمت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم هستیم

در شهرستانی که صلای هیئات مذهبی آن در هر محرم و صفر به اقصای نقاط ایران و چه بسا خارج از کشور نیز می رسد این بی تفاوتی نسبت به اهانت اخیری که به وجود مقدس حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم رخ داده است جای تعجب و تامل دارد.

کدخبر: 174765
تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۰/۳۰ @ ۱۵:۴۶


به گزارش صاحب نيوز به نقل از ”چشمه سار”، جای بسی تاسف است که هیچ یک از مسئولان شهرستان حتی به قدر یک بنر و تراکت نیز مراتب انزجار خود را از اهانت اخیر نشریه فرانسوی به ساحت قدسی پیامبر مهربانی ها محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم اعلام ننمودند، حالا صدور بیانیه و راهپیمایی اعلام انزجار پیش کش باشد.

در این میان عدم واکنش برخی از نهاد ها نسبت به این موضوع بیش از هر چیز تعجب انسان را برمی انگیزد، اداره تبیلغات اسلامی، فرمانداری، شهرداری، شورای شهر، دفتر امام جمعه ، شورای هماهنگی، اداره ارشاد، دانشگاه ها و دانشجویان تاکنون هیچ واکنشی نسبت به این عمل زشت و اظهار ارادت خالصانه به ساحت نورانی پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم نشان نداده اند.

در شهرستانی که صلای هیئات مذهبی آن در هر محرم و صفر به اقصای نقاط ایران و چه بسا خارج از کشور نیز می رسد این بی تفاوتی نسبت به اهانت اخیری که به وجود مقدس حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم رخ داده است جای تعجب و تامل دارد.

ای کاش آن قدر که در زمان ورود یکی از مسئولان کشوری و استانی به شهرستان خرج بنر و تراکت خیرمقدم می شد کمتر از نیمی از آن بنر ها در حمایت از وجود نازنین پیامبر اکرم صرف می شد.

در همین شهرستان های همجوار خودمان مسئولان به هر طریق ممکن حتی انتشار تصاویر خود در کمیپن عشاق محمد صلی الله علیه و آله و سلم انزجار خود را از عمل ننگین نشریه فرانسوی ابراز نمودند و مراتب عشق و ارادت خود را به وجود پیامبر اکرم اظهار داشتند.

با وجود حرکت خوب و ارزشمندی که در فضای مجازی در سطح کشور و حتی به صورت بین المللی شکل گرفته است اما متاسفانه این عدم واکنش و بی تفاوتی حتی در فضای مجازی شهرستان نیز دیده می شود و حتی در وبلاگ ها و سایت های اثرگذار شهرستان نیز خبری از اعلام حمایت از ساحت قدسی حضرت رسول وجود ندارد.

اهانت اخیر به ساحت مقدس پیامبر اکرم کمتر از اهانتی که سلمان رشدی به ساحت قرآن کریم نمود نیست و شایسته و بایسته است که هر یک از ما به اندازه وسع و توانمان به حرکت عظیمی که در حمایت از حضرت رسول شکل گرفته است بپیوندیم.

سایت چشمه سار در انتظار انعکاس عکس العمل مسئولان شهرستان، فرهیختگان و همه کسانی است که قلب هایشان در عشق و ارادت به خاندان عصمت و طهارت می تپد.