صفحه اصلی » اجتماعی » حضور رییس جمهور در بیست و ششمین کنفرانس وحدت اسلامی

حضور رییس جمهور در بیست و ششمین کنفرانس وحدت اسلامی

افتتاحیه بیست و ششمین کنفرانس وحدت اسلامی با شعار "پیامبر اکرم(ص) نماد هویت امت واحده اسلامی" قبل از ظهر امروز یکشنبه با حضور دکتر احمدی نژاد در سالن اجلاس سران تهران ،آغاز شد و رییس جمهور قرار است در افتتاحیه این کنفرانس سخنرانی کند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۷ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

اندیشمندان شیعه و سنی از ۱۰۲ کشور جهان در این اجلاس دو روزه مسئله وحدت امت اسلامی و مشکلات کنونی جهان اسلام را نقد و بررسی کرده و راهکارهای عملی خود در این باره را ارائه می دهند.

رییس مجلس اعلای اسلامی عراق, رییس رفاه و خدمات ملی پاکستان, مفتی اعظم سوریه, نخست وزیر سابق عراق, مفتی اعظم تونس وعلما و صاحب نظران مذاهب مختلف جهان از جمله شرکت کنندگان این کنفرانس هستند.

پیامبراعظم(ص) و هویت واحد اسلامی‌، نقش عشق و مودت به پیامبراکرم (ص) و اهل بیت (ع) در شکل‌دهی هویت اسلامی، وحدت اسلامی و افق‌های پیش‌رو، نقش مسأله فلسطین در وحدت بخشیدن به امت اسلامی، نقش بیداری اسلامی در وحدت هویّت امت، نقش جوانان در ترویج بیداری اسلامی، نقش رسانه‌های غربی و تلاش‌های استکبار جهانی علیه بیداری اسلامی و بیداری اسلامی فرصت‌ها و تهدیدها از جمله محور های مورد بحث بیست و ششمین کنفرانس وحدت اسلامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

بیست + پانزده =