صفحه اصلی » استان اصفهان » تهدید خبرنگار 90 توسط هواداران اصفهانی

تهدید خبرنگار 90 توسط هواداران اصفهانی

هواداران تیم فوتسال گیتی پسند که برملا شدن تبانی و ازدست دادن جام قهرمانی فصل گذشته را ازچشم برنامه نود و خبرنگار آن در اصفهان می بینند، در جریان دیدار تیمشان با صبای قم خواستار اخراج خبرنگار نود از سالن پیروزی اصفهان شدند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۷ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از رویش‌نیوز به نقل از مشرق در چارچوب مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال دو تیم گیتی پسند اصفهان و صبای قم در سالن پیروزی در مصافی حساس که می توان آن را شبه فینال لیگ نامید به دیدار هم رفتند که این مسابقه با برتری تیم میزبان همراه بود.

با وجود برتری تیم اصفهانی در این مسابقه حساس، هواداران این تیم که در ورزشگاه حضور داشتند، با مشاهده خبرنگار و فیلمبردار برنامه نود در سالن پیروزی واکنش های تندی را از خود بروز دادند تا مشخص شود که همچنان بابت افشاگری های فصل گذشته و پس گرفته شدن جام قهرمانی از تیم محبوبشان از برنامه نود و این خبرنگار گلایه مند هستند.

البته شعار ها نه تنها علیه خبرنگار برنامه نود نبود بلکه ناصر شریفی مدیر فوتسال صبا نیز خطاب هواداران گیتی پسند قرار گرفت و بار ها وی به ناظر بازی برای فحاشی هایی که به خانواده اش می شد اعتراض می نمود.
هواداران گیتی پسند در طول برگزاری بازی با سر دادن شعارهایی خواستار اخراج خبرنگار نود شده و این در حالی بود که خبرنگار برنامه نود و تصویر بردار آن بی اعتنا به این مسائل به کار خود ادامه می داند تا اینکه در پایان بازی اتفاقات دیگری رقم خورد.

هواداران گیتی پسند اصفهان وقتی متوجه شدند که خبرنگار برنامه نود قصد خروج از سالن را ندارد و در عین حالی با خونسردی کامل مصاحبه های خود را ضبط می کند، به هر نوعی که بود از تهیه گزارش توسط وی را جلوگیری نمودند .

در ابتدا با شعار های مختلف علیه برنامه نود و خبرنگار آن سعی کردند مانع از انجام مصاحبه شوند و هنگامی که دیدند این کار فایده ندارد برخی از این تماشاگران با ورود به زمین بازی، سعی داشتند مانع از مصاحبه خبرنگار نود با بازیکنان و کادر فنی دو تیم شوند و حتی زمانی که افضلی سرمربی تیم گیتی پسند خود را آماده مصاحبه با برنامه نود می کرد با اعتراض شدید هواداران رو به رو شد.

خبرنگار نود در عین حال با اعتراض به حضور هواداران در زمین مسابقه به هیات فوتبال به سمتی دیگری از زمین رفت تا با ناصر شریفی مدیر فوتسال صبا قم مصاحبه بگیرد که باز هواداران گیتی پسند مانع از گزارش وی شدند و وی را تهدید به شکستن دوربین نمودند .

بعد از این اتفاقات خبرنگار برنامه نود به همراه ناصر شریفی به داخل رختکن تیم صبا پناه برد و تا برگشتن آرامش به فضای ورزشگاه در آنجا ماند .

همچنین هواداران این تیم نسبت به اندک تماشاگران تیم صبای قم نیز واکنش های تندی را انجام داده و صحنه های زشتی را در سالن پیروزی اصفهان به اجرا گذاشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

10 − 10 =