صفحه اصلی » مقاومت » عناوین برتر مقاومت » جلسه کمیته فضاسازی و تزئینات شهری جشن انقلاب در شهرداری بادرود برگزار شد

جلسه کمیته فضاسازی و تزئینات شهری جشن انقلاب در شهرداری بادرود برگزار شد

امام جمعه بادرود در این جلسه با بیان اینکه عده ای در صددند تا دستاوردهای انقلاب اسلامی را انکار کنند، تصریح کرد: به کوری چشم دشمنان امسال باید برنامه های بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با شکوهتر از هر سال دیگر برگزار شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ - پنجشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری شهرستان نطنز “نطنزنا”، به منظور فراهم‌ساختن فضای شهر بادرود برای بهتر برگزار شدن جشن انقلاب اسلامی جلسه کمیته فضاسازی و تزئینات شهری در محل شهرداری بادرود تشکیل شد.

این جلسه با حضور امام جمعه بادرود، شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر و روسای ادارات بخش امامزاده و شهر بادرود برگزار شد.

امام جمعه بادرود در این جلسه ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در خصوص موفیقت انقلاب اسلامی و تبعیت از مقام عظمای ولایت و دستاوردهای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: همه وظیفه داریم برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن برنامه های دهه فجر و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در این ایام برای اعتلای بیشتر جمهوری اسلامی در این برهه حساس تلاش کنیم.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی بر اجرای برنامه های متنوع و باشکوه و درخور چنین روزی در سطح بخش امامزاده تاکید کرد و افزود: باید زمینه حضور مردم در اجرای این برنامه ها را فراهم آوریم و در این زمینه همکاری و همیاری مسئولان ضرورت خاصی دارد.

وی با بیان اینکه عده ای در صددند تا دستاوردهای انقلاب اسلامی را انکار کنند، تصریح کرد: به کوری چشم دشمنان امسال باید برنامه های بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با شکوهتر از هر سال دیگر برگزار شود.

در ادامه مجید صفاری شهردار بادرود و حسین میرزائیان مسئول کمیته فرهنگی شورای اسلامی در خصوص برنامه های دهه فجر شهر بادرود مطالبی را مطرح کرده  و از همه ادارات خواستند در ایام مبارک دهه فجر در زمینه زیباسازی فضای شهر و روستاها و برپایی نمایشگاه و دستاوردهای انقلاباسلامی،  برگزاری ایستگاه صلواتی و  تزئینات لازم از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

در پایان هریک از رؤسای ادارات نظرات و پیشنهادات خود را در این خصوص مطرح کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد