99998405
۱۰:۱۴ - پنجشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲

بیانیه هنرمندان شهرستان فلاورجان در پی اهانت به ساحت مقدس پیامبر خوبی ها

در پی اقدام بی شرمانه هفته نامه موهن شارلی ابدو در توهین به پیامبر خوبی ها همه هنرمندان شهرستان فلاورجان ضمن اعلام انزجار خود از این عمل، بیانیه ای را در جهت محکوم کردن این حرکت شنیع منتشر کرده اند

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری فلاورجان“پلنا” در پی اقدام بی شرمانه هفته نامه موهن شارلی ابدو در توهین به پیامبر خوبی ها همه هنرمندان شهرستان فلاورجان  ضمن اعلام انزجار خود از این عمل، بیانیه ای را در جهت محکوم کردن این حرکت شنیع منتشر کرده اند که در زیر آمده است و نظر شما را به آن جلب می نماییم.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ذلِکَ بأنَّهُم کَرِهُوا مَآ أنزَلَ اللهُ فَأَحبَطَ أعمَلَهِم
این هلاکت کفار بدان سبب است که آن ها قرآنی که خدا نازل فرمود را کراهت و اعراض داشتند؛
پس خدا اعمالشان را محو و نابود فرمود.

سوره مبارکه محمّد(صلی الله علیه و آله و سلم)، آیه ۹

پروردگارا شکایتمان را نزد تو می‌آوریم از نبود پیامبرمان و غیبت ولی مان و زیادی دشمنانمان و کمی تعدادمان و شدت فتنه‌ها بر ما درست در روزهایی که گماشتگان غرب در منطقه غرب آسیا، به نام اسلام و با شعار “الله اکبر” سر می بُرند و طرح غربی صهیونیستی برای بدنامی اسلام و مسلمانان را دنبال می کنند، در نقطه ای دیگر از جهان، نشریه ای هتاک، کاریکاتورهای موهن به ساحت پیامبر گرامی اسلام منتشر می کند و دولتمردان آن کشور وقیحانه از این اقدام توهین آمیز حمایت می کنند؛ و البته ماجرا به این جا ختم نمی شود و برای تکمیل شدن پازل اسلام هراسی، گروه دیگری که “دست ساز” خودشان هستند، واکنش افراطی از خود نشان می دهند و اینجا امپراتوری رسانه ای نیز مسئولیت خود را بر عهده می گیرد و فارغ از توهینی که به مقدسات یک ونیم میلیارد مسلمان شده، تمام تمرکز خبری و رسانه ای بر واکنش مزبور متمرکز می شود و یک شوی خیابانی با حضور نخست وزیر رژیمی کودک کش نیز به راه می اندازند!

طنز تلخ زمانه ما این است که اهانت به پیامبر اسلام در کشوری انجام می گیرد که “روژه گارودی” های آن دیار اجازه کوچکترین انتقاد از رژیم صهیونیستی را ندارند و هرگونه “آزادی” اندیشه در این زمینه از آنها سلب شده است اما اهانت به مقدسات حداقل  یک ونیم میلیارد نفر به بهانه “آزادی” توجیه می شود!

حمایت آشکار آمریکا، انگلیس، اسرائیل و دیگر هم پیمانان جنایتکارشان از نشریه طنز “شارلی ابدو” فرانسه به بهانه آزادی بیان، نشانه آشکاری از دشمنی این جنایتکاران با اسلام و مسلمانان میباشد. چرا که همین جنایتکاران در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۱۱ چندین بار دیگر از طریق همین نشریه به پیامبر توهین نمودند. و از طرف دیگر “موریس سینت” کاریکاتوریست شارلی ابدو به جرم انتشار مطلبی درباره پسر نیکولا سارکوزی و برانگیختن نفرت علیه یهودی ها محاکمه و اخراج نمودند.

اما این بار “لوز” کاریکاتوریست شارلی ابدو با اقدام خبیثانه أش، باعث تکمیل سناریوی تخریب چهره اسلام که توسط گروهک های داعش و غیره در سرزمینهای اسلامی  انجام میشود، گردیده است. اقدام خبیثانه این نشریه باعث شده است تا مسلمانان نتوانند به راحتی در کشورهای اروپایی و غربی زندگی کنند و به این طریق میخواهند جلوی پیشرفت اسلام را بگیرند.

لذا ما اقدام موهن نشریه ورشکسته شارلی ابدو فرانسه و نشریات معروف و معتبر جهانی همچون « وال استریت ژرنال، دیلی بیست، سی بی اس، یو اس ای تودی، لس آنجلس تایمز و …» که درجریان توهین به پیامبر بزرگوار اسلام با این نشریه همکاری نموده اند را محکوم نموده و اعلام میکنیم که اسلام دین صلح و سازش، آرامش، امنیت بوده و با هرگونه اعمال تروریستی و کشتار افراد بی گناه و کارهای خشن مخالف می باشد و ما مسلمانان در مقابل هرگونه توهین و تفکرات افراطی و تکفیری و تروریستی و … خواهیم ایستاد و از رهبر معظم انقلاب و مسئولین محترم جمهوری اسلامی تقاضا داریم تا با تدابیر هوشمندانه جلوی پیشرفت چنین تفکراتی را در کشور اسلامی ایران گرفته و به هر نحو مقتضی با آنها مقابله نمایند.

انشاء الله

کانون بسیج هنرمندان شهرستان فلاورجان
انجمن هنرهای نمایشی
شورای نمایش های آیینی مذهبی
انجمن هنرهای تجسمی
انجمن سینماگران جوان
انجمن خوشنویسان
انجمن شعر فاضل هندی
انجمن شاعران آیینی مذهبی
کانون های فرهنگی هنری مساجد