شورا هماهنگی
۱۰:۵۲ - پنجشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي با صدور بيانيه اي خواستار شد؛

شرکت مردم دهاقان در راهپیمایی اعتراضی هتک حرمت پیامبر(ص)

از مردم شهید پرور دهاقان جهت راهپیمایی اعتراضی هتک حرمت پیامبر(ص) دعوت شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری” دهاقان نا”: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن عمل وقیحانه توهین به ساحت پیامبر اکرم(ص) از مردم دهاقان برای شرکت در راهپیمایی اعتراضی دعوت کرد.
در این بیانیه آمده است: پس از ۱۴ قرن از نوای دل‌انگیز پیام آور بشارت‌های الهی پیامبر اعظم (ص)، یک بار دیگر تفرفه افکنان نوین و مشرکان متمدن با حمایت سرمایه داران صهیونیست و با قلب‌هایی پر از کینه و حسد نسبت به فراگیری روز افزون نام و یاد پیامبر مهربانی ها در سراسر جهان به اقدامی گستاخانه دست زدند. اینان یک روز با فیلم موهن، یک روز با قرآن سوزی، یک روز با ترانه خوانی و امروز با کاریکاتور کینه خود را بروز دانند و هدفی جز از بین بردن اخلاق و دین و عدالت در جامعه بشری ندارند. بدون تردید آزادی بیان از پایه‌های اساسی دموکراسی بوده اما نمی‌توان به نام آزادی بیان، نزدیک به دو میلیارد مسلمان را رنجیده خاطر و به باورهای مذهبی و مقدسات ادیان دیگر اهانت کرد و بدون مسئولیت آن را به آزادی بیان ربط داد.
همچنین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از عموم مردم شهید پرور و انقلابی شهرستان دهاقان دعوت کرده است تا بعد از نماز عبادی و سیاسی جمعه (سوم بهمن) هم صدا با تمامی مسلمانان جهان در راهپیمایی اعتراض آمیز هتک حرمت به ساحت مقدس نبی اکرم(ص) شرکت کنند.