شیخ-حسین-عزیز
۱۸:۴۹ - جمعه ۱۳۹۳/۱۱/۳

امام جمعه ی موقت خور:

اهانت به مقدسات دینی نشانه استیصال نظام کفر است

حجت الاسلام عزیز با اشاره به اهانت اخیر به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (صلی الله علیه و اله) این حرکت را نشانه ضعف و استیصال کفر عنوان کرد و افزود: تمام عالم بدانند، اهانت به مقدسات اسلامی به ضرر خودشان است و ما از مقدسات عقب نشینی نمی کنیم.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیرخور و بیابانک نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهر خور به امامت حجت الاسلام حسین عزیز، امام جمعه ی موقت در جوار بارگاه ملکوتی امامزاده سید داود (علیه السلام) برگزار شد.

خطیب جمعه ی خور با تاکید بر رعایت تقوای الهی در همه زمینه ها گفت: عزت در دنیا و آخرت در گرو رعایت تقوای الهی است.

حجت الاسلام عزیز با اشاره به سیره ی نبی مکرم اسلام گفت: برخی برای اصلاح دنیای خود و بهبود وضعیت رفاهی، از اصول و دین خود دست بر می دارند و اگر جامعه ای چنین کرد، خداوند به چیزی که زیانش بیشتر است آن ها را مبتلا می کند.

وی تصریح کرد: این تصور باطلی است که با کمرنگ شدن ارزش های دینی، امور دنیوی و مادی اصلاح می شود و بهبود می یابد.

حجت الاسلام عزیز با اشاره به ذخیره نفت ایران گفت: استکبار و دشمنان، خواهان این هستند که در منطقه کسی حکومت کند که بتوانند سرمایه های مملک را به غارت ببرند و کسی جلو آن ها را نگیرد.

وی افزود: امروز انرژی هسته ای بهانه ای است در دستان دشمنان و در صورت عقب نشینی از آن، بهانه ی حقوق بشر را مطرح می نمایند.

نماینده ولی فقیه در سپاه خوانسار با اشاره به اهانت اخیر به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (صلی الله علیه و اله) این حرکت را نشانه ضعف و استیصال کفر عنوان کرد و افزود: تمام عالم بدانند، اهانت به مقدسات اسلامی به ضرر خودشان است و ما از مقدسات عقب نشینی نمی کنیم.

خطیب موقت جمعه ی خور عملیات تروریستی رژیم غاصب صهیونیستی در سوریه را محکوم کرد و افزود: بنا به سخنان سید حسن نصرالله خطاب به سران استکبار، که فرمودند: پناهگاهایتان را آماده کنید، آن ها را متزلزل کرده و هیچکدام از پناهگاهایشان خارج نمی شوند.