اسماعیلی
۰۹:۴۵ - شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۴

امام جمعه موقت دهاقان:

نور اسلام هر روز روشن‌تر می شود/ محکومیت یکی از مسئولان دولت قبل نشان از یکسانی همه در مقابل قانون است

حجت الاسلام اسماعیلی حکم قوه قضائیه در خصوص یکی از مسئولان دولت دهم در خصوص محکومیت اقتصادی را از گامهای مهم و موثر در بهبود وضعیت اقتصادی دانست و از مسئولان خواست با همه کسانی که در نظام اقتصادی و سیاسی اخلال ایجاد می کنند بدون توجه به حزب و گروه سیاسی با آنها برخورد نمایند تا مردم بدانند همه در مقابل قانون یکسانند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از دهاقان نا امام جمعه موقت دهاقان در خطبه های نماز جمعه ی این هفته گفت: دشمن می خواهد با راه اندازی موج اسلام هراسی مقابل پیشرفت اسلام بایستد اما نمی داند خداوند نگهبان دین اسلام است و موفق نخواهند شد و نور اسلام هر روز بیشتر خواهد شد.

حجت الاسلام اسماعیلی دشمنیهای جهان غرب با اسلام را ریشه در نگرش امانیستی و سرمایه داری آنان دانست و گفت: آنان نمی خواهند بشر راه هدایت را پیدا کند و بلکه قصد دارند در گمراهی او مقاصد خود را پیش ببرند که از جمله این اقدامات راه اندازی گروه تروریستی داعش است که با انواع خشونت ها و کشتار مسلمانان سعی در به تصویر کشیدن اسلام به عنوان دینی خشن دارند در حالی که داعش همانند خوارج زمان حضرت علی (ع) اند که با نام اسلام مسلمانها را می کشند.

وی در ادامه با اشاره به نامه ی امام خامنه ای به جوانان اروپا و آمریکا که از طریق شبکه های اجتماعی منتشر شده بود گفت: مقام معظم رهبری در پیام خود جملات کلیدی داشتند و به گذشته ننگین دنیای غرب اعم از اهانت به رنگین‌پوستان در آمریکا و جنایت در جای جای دنیا اشاره کردند و این مسائل را سبب شرمندگی تاریخ غرب دانستند.

حجت الاسلام اسماعیلی ادامه داد: غربی که مدعی آزادی بیان است پخش تصویر مقام معظم رهبری و سخنان ایشان را در رسانه های غربی ممنوع نموده است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب از جوانان غربی خواستند با مراجعه به قرآن و تعلیمات اسلامی مسائل را برای خود روشن کنند و این حرکت رهبری حرکتی بی نظیر و اثر گذار در دنیای غرب خواهد بود.

اسماعیلی تصریح کرد: ایشان نامه را خطاب به جوانان نوشته اند چون آمادگی بیشتری برای درک حقایق دارند و از آنان خواستند به منابع اصیل و اسلامی مراجعه نمایند و حقایق دین اسلام و تعالیم پیامبر اکرم (ص) را مطالعه و بررسی نمایند.

خطیب جمعه ی دهاقان حکم قوه قضائیه در خصوص یکی از مسئولان دولت دهم در خصوص محکومیت اقتصادی را از گامهای مهم و موثر در بهبود وضعیت اقتصادی دانست و از مسئولان خواست با همه کسانی که در نظام اقتصادی و سیاسی اخلال ایجاد می کنند بدون توجه به حزب و گروه سیاسی با آنها برخورد نمایند تا مردم بدانند همه در مقابل قانون یکسانند.

لازم به ذکر است نماز گزاران دهاقانی بعد از نماز جمعه هم نوا با مردم سراسر کشور با سردادن شعار لبیم یا رسول الله و ما همه عاشق محمدیم، مرگ بر تروریست و مرگ بر آمریکا اقدام موهن نشریه فرانسوی و حمایت مسئولان غربی از اقدام رذیلانه توهین به پیامبر اسلام را محکوم کردند و خواستار برخورد با کسانی شدند که به پیامبر بیش از دومیلیارد مسلمان توهین نموده اند.

همچنین نمازگزاران دهاقانی به جهت نزول بارش رحمت الهی نماز شکر به جا آوردند.