صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » بیش از ۱۳۰ تابلوی راهنمای شهری در شهر منظریه نصب شد

شهردار منظریه:

بیش از ۱۳۰ تابلوی راهنمای شهری در شهر منظریه نصب شد

شهردار شهر منظریه گفت: طی 3 ماه گذشته بیش از 130 تابلوی راهنمای شهری و معرفی خیابان ها و کوچه های فرعی بلوار اصلی 25 متری در این شهر نصب شده است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۸ - شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۴

به گزارش صاحب نیوز سید علی مرتضوی در گفتگو با خبرنگار شهرضانیوز گفت: نامگذاری خیابان ها و معابر شهری یکی از ضرورت های مدیریت شهری است و از جمله حقوق شهروندی محسوب می گردد به طوری که عدم نامگذاری یا نامگذاری نامناسب موجب اخلال در زندگی شهروندی شده و در مقابل نامگذاری صحیح و اصولی تاثیر بسزایی در سهولت و شناسایی معابر و اماکن دارد.
شهردار منظریه با بیان اینکه نامگذاری معابر همچنین در سهولت خدمات رسانی به نهادهایی همچون آتش نشانی، آمبولانس و آژانس های تلفنی نیز اثر گذار است اضافه کرد: در راستای یکسان سازی و بهبود وضعیت شناسایی معابر و کوچه ها و دسترسی آسانتر شهروندان ، تابلوی راهنمای معابر و کوچه های فرعی بلوار اصلی شهر منظریه در حال نصب است.
وی هدف از این اقدام را دسترسی سریع مردم به نقاط و مقصد مورد نظرشان عنوان کرد و گفت: نصب تابلو راهنمای شهری به همت واحد عمرانی و با همکاری حوزه خدمات شهری شهرداری منظریه تمامی خیابان ها و کوچه های بلوار اصلی ۲۵ متری شهر که فاقد تابلو بودند شناسایی شد و تعدادی از آنها نصب شده است.
مرتضوی در پایان گفت: طی ۳ ماه گذشته ۱۳۷ تابلوی پلاکی پایه دار ایستاده کوچه های فرعی بلوار اصلی شهر با هزینه ای بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال نصب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد