صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » برای آسفالت معابر منظریه اعتباری بالغ بر ۶٫۵ میلیارد ریال نیاز است

شهردار منظریه:

برای آسفالت معابر منظریه اعتباری بالغ بر ۶٫۵ میلیارد ریال نیاز است

شهردار شهر منظریه گفت: برای آسفالت کردن معابر اصلی و کوچه های این شهر به اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و500 میلیون ریال نیاز است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۰ - شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۴

به گزارش صاحب نیوز سید علی مرتضوی در گفتگو با خبرنگار شهرضانیوز گفت: نداشتن آسفالت و یا آسفالت فرسوده معابر اصلی و کوچه های شهر منظریه برای اهالی این شهر معضلاتی را به خصوص در فصل زمستان به وجود آورده است.

شهردار منظریه با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های اصلی شهروندان ، شهرداری و شورای اسلامی شهر منظریه فضایی مطلوب برای تردد است اضافه کرد: در این راستا با توجه به وضعیت نامناسب معابر و کوچه های منظریه تصمیمات جدی اتخاذ شده و سعی شده است به طور جد نسبت به اجرایی نمودن پروژه آسفالت کوچه ها اقدام کنیم.

وی گفت: با توجه به اینکه یکی از مطالبات اصلی شهروندان داشتن کوچه های آسفالت شده می باشد، شهرداری منظریه در سال جاری آسفالت کوچه ها و معابر را از اولویت های خدمات عمرانی شهر قرار داد.

مرتضوی افزود : در طول ۲ ماه گذشته نیمی از کوچه های این شهر با بیش از ۴ هزار تن آسفالت با هزینه ای بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان آسفالت و بهسازی شده است.

وی در پایان با بیان اینکه با پیش بینی انجام شده تا پایان سال جاری بیش از ۹۵ درصد کوچه های این شهر به زیر پوشش آسفالت می رود افزود: برای آسفالت و لکه گیری کردن مابقی معابر و کوچه های شهر منظریه به اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نیاز است که می طلبد مسئولین شهرستانی و استانی و خیرین در این راستا همکاری لازم را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد