صفحه اصلی » اقتصادی » اقتصاد استان » ساختمان شهرداری خالدآباد در دهه فجر رسما افتتاح خواهد شد

شهردار خالداباد نطنز خبر داد

ساختمان شهرداری خالدآباد در دهه فجر رسما افتتاح خواهد شد

محمد رضا سرافرازی خالدی اظهار کرد: در ایام دهه پر خیر و برکت فجر انقلاب اسلامی ساختمان شهرداری و کتابخانه عمومی این شهر رسما با حضور مسؤولان افتتاح خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ - سه شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری “نطنزنا”، در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: در ایام دهه پر خیر و برکت فجر انقلاب اسلامی ساختمان شهرداری و کتابخانه عمومی این شهر رسما با حضور مسؤولان افتتاح خواهد شد.

به گفته محمد رضا سرافرازی خالدی این ساختمان در زمینی به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۱۰۰۰ متر در دو طبقه و با هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال از اعتبارات یک درصد سایت هسته ای نطنز، منابع داخلی شهرداری و همیاری خانواده مرحوم همتی خالدی ساخته شده است.

وی ادامه داد: آسفالت معابر شهری به مساحت حدود ۴۰۰۰ متر مربع با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال از محل اعتبارات منابع داخلی شهرداری و استانی، احداث گلخانه به مساحت ۱۶۰ متر مربع با هزینه ای بالغ بر ۹۰ میلیون ریال از محل اعتبارات منابع داخلی شهرداری و آزادسازی و تعریض ورودی خیابان امام سجاد (ع) با هزینه ای بالغ بر ۴۷۰ میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی از دیگر پروژه هایی است که در این دهه افتتاح خواهد شد.

شهردار بادرود نیز طی گفتگویی اظهار کرد: طبق برنامه ریزی ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، پایانه مسافربری شهر بادرود با حضور مسؤولان در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد.

مجید صفاری افزود: این پایانه با اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال از منابع داخلی شهرداری بادرود جهت رفاه حال مسافران ساخته شده است.

وی همچنین زیر سازی، جدول گذاری و روکش آسفالت قسمتی از باند کندرو بلوار شهید مطهری با هزینه ۲۵۰۰ میلیون ریال، آسفالت معابر شهر بادرود، اصلاح هندسی میدان غدیر و روکش آسفالت خیابان های اطراف این میدان با اعتبار ۸۰۰۰ میلیون ریال را از دیگر پروژه هاییی خواند که در دهه فجر امسال افتتاح می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 × 5 =