صفحه اصلی » استان اصفهان » 86میلیارد ریال، اعتبار طرح‌های دهه فجر شرکت توزیع برق اصفهان است

86میلیارد ریال، اعتبار طرح‌های دهه فجر شرکت توزیع برق اصفهان است

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع برق اصفهان گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، مبلغ ۸۶ میلیارد ریال اعتبار، برای راه‌اندازی طرح‌های شرکت توزیع برق اصفهان در نظر گرفته شده است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۷ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از خبرگزاری شبستان از اصفهان، حمید علاقه‌مندان، مدیر عامل و رییس هیئت مدیره شرکت توزیع برق اصفهان، در نشست خبری خود با اصحاب رسانه به طرح‌های افتتاح شده در دهه مبارک فجر اشاره کرد و بیان داشت: برق رسانی به 2 هزار و 500 واحد مسکونی، ایجاد روشنایی خیابان آیت اصفهان، بازسازی و احداث شبکه برق در خیابان آل زیار، احداث شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف در خیابان وحید، برق‌رسانی به مصلای بزرگ اصفهان و همچنین ساخت، تجهیز و نصب 30 باب پست زمینی و هوایی در نواحی صنعتی و مسکونی در شمال غرب اصفهان از جمله این طرح‌هاست.


وی با بیان اینکه بسیاری از شبکه‌های برق در سطح شهر اصفهان قدمتی طولانی دارند، تاکید کرد: در تمام طرح‌های یاد شده تلاش کردیم هر کدام از شبکه‌های برقی که نیاز به بازسازی و اصلاح دارد، اقدامات ضروری صورت گیرد.


مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع برق اصفهان افزود: در سال جاری کمترین میزان شکایت‌های مردمی که ناشی از خرابی شبکه‌های برق باشد، گزارش شده است.


*سایت سمیع برطرف کننده مشکلات مشترکین برق است


مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت توزیع برق اصفهان با اشاره به اینکه برای ارتقای سطح خدمات این شرکت اقدام به افتتاح سایت سمیع کردیم، اظهار داشت: تمامی تقاضاها، بدون حضور مشترکین انجام می‌شود.


علاقه‌مندان تاکید کرد: شماره تلفن 1521 نیز مربوط به سامانه پرداخت تلفنی شرکت توزیع برق اصفهان است که مراحل آزمایشی خود را تا دو ماه آینده به پایان می‌رساند.


وی با اشاره به اینکه مجموعه صنعت برق کشور در شرایط خاصی به سر می‌برد، تصریح کرد: با وجود تمام مشکلات موجود، شرکت توزیع برق اصفهان، یکایک طرح‌های خود را به مرحله بهره‌برداری می‌رساند.


مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت توزیع برق اصفهان ادامه داد: با تلاش تمام متخصصان اصفهانی، توانستیم در ارزیابی 40 شرکت برق کشور مقام نخست را از آن خود کنیم.


*3.5 درصد از مشترکان برق ایران را برق‌رسانی می‌کنیم


مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت توزیع برق اصفهان با اشاره به اینکه در سطح کشور 28 میلیون مشترک برق وجود دارد، بیان داشت: این شرکت 3.5 درصد از مشترکان ایران را برق‌رسانی می‌کند.


علاقه‌مندان تاکید کرد: شرکت توزیع برق اصفهان با 8.6 درصد تلفات، دارای کمترین میزان تلفات بین شرکت‌های توزیع برق است.


وی ادامه داد: ساخت‌ و سازهای غیر مجاز و استفاده از بالابرها در نزدیک شبکه‌های برق، بیشترین میزان برق گرفتگی را به خود اختصاص داده است.


مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت توزیع برق اصفهان با اشاره به اینکه، شبکه‌های برق به صورت سالیانه باید مورد سرویس قرار بگیرند، اظهار داشت: البته با توجه به کمبود اعتبارات، سرویس مواردی مانند ترانسفورماتور‌ها در اولویت کاری است.


علاقه‌مندان افزود: در حال حاضر 950 هزار مشترک برق در اصفهان وجود دارد که از این تعداد، 55 تا 60 درصد مصرف مربوط به 8 هزار مشترک است.


وی ادامه داد: مقدار طلبکاری شرکت برق اصفهان 12 میلیارد تومان است.


مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت توزیع برق اصفهان در مورد جایگزین کردن کنتورهای دیجیتالی به جای کنتورهای فعلی تاکید کرد: به دلیل کمبود بودجه، تا زمانی که کنتورهای عادی مشکل خاصی پیدا نکنند، اقدام به تعویض آنها نمی‌کنیم.


علاقه‌مندان تصریح کرد: مردم، هر زمانی، متوجه مورد مشکوکی در شبکه‌های برق شدند می‌توانند با شماره تلفن 121 تماس گرفته و از بروز حوادثی مانند دستبرد و دزدی افراد سودجو جلوگیری کنند.


شایان ذکر است، در این نشست خبری از سامانه تلفنی پرداخت قبوض برق رونمایی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهارده + 10 =