mousavi-largani
۱۲:۳۵ - شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۱۱

نماینده فلاورجان در مجلس:

نگاه برخورداری اصفهان در سفر رییس جمهور حاکم نباشد/ وزیر اطلاعات به فلاورجان می آید

حجت الاسلام موسوی لارگانی با اشاره به اینکه اصفهان بیشترین پرداختی به خزانه کشور را دارد گفت: نگاه برخورداری به این منطقه با وجود محرومیت ها و مشکلات عدیده بویژه در حوزه شهری، آب، محیط زیست و عمرانی باز هم باعث ادامه روند غلط گذشته شده است.

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه برخورداری و بهره مندی به اصفهان و استان اصفهان نباید در سفر رییس جمهور و هیئت دولت حاکم باشد.

حجت الاسلام موسوی لارگانی با اشاره به در پیش بودن سفر رییس جمهور و وزرای دولت به اصفهان اظهار کرد: استاندار اعلام کرد که معاون اجرایی آقای روحانی در شبکه اصفهان گفته است سفر رییس جمهور به اصفهان غیرپروژه ای و دیداری است.

وی با انتقاد از این رویکرد و اعلام معاون رییس جمهور افزود: علت این اعلام طرح های نیمه کاره استان و تعریف نشدن پروژه جدید برای این سفر است.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه گفته شده اگر چیزی به عنوان پروژه بیان شد مطابق بودجه مشخص شده اصفهان است خاطر نشان کرد: قرار شده همان جدول های بودجه 94 موجود و تعریف شده فقط لحاظ شود.

حجت الاسلام موسوی لارگانی در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز ادامه داد: بحث ما این است که نباید تفاوتی بین اصفهان با سایر استان ها باشد و اگر طرح و اقدام و اعتباری مثلا در بخش آب و کشاورزی و صنعت برای سایر مناطق در سفرها اعلام رسمی می شود برای این استان هم این کار صورت گیرد.

نماینده فلاورجان تاکید کرد: اصفهان بیشترین پرداختی به خزانه کشور را دارد اما نگاه برخورداری به این منطقه با وجود محرومیت ها و مشکلات عدیده بویژه در حوزه شهری، آب، محیط زیست و عمرانی باز هم باعث ادامه روند غلط گذشته شده است.

وی خاطر نشان کرد: درخواست زمان حاضر ما هم از دولت محترم این است که به این استان نگاهی مشابه سایر استان ها داشته باشند چرا که برخورداری اصفهان تنها روی کاغذ و امری ذهنی است اما لحاظ وسعت و پراکندگی زیاد شهری و روستایی می تواند ما را به بطن مشکلات برده و غیر برخورداری را به نمایش بگذارد.

به گفته نماینده مردم فلاورجان در مجلس نهم تا این لحظه قرار است وزیر اطلاعات به عنوان نماینده رسمی دولت یازدهم به این شهرستان استان اصفهان سفر کند.