صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » کنفرانس تخصصی فناوری های نوین مخابراتی در اصفهان برگزار می شود

کنفرانس تخصصی فناوری های نوین مخابراتی در اصفهان برگزار می شود

کنفرانس تخصصی فناوری های نوین مخابراتی 23 مرداد ماه در حاشیه چهارمین نمایشگاه تخصصی مخابرات، ارتباطات و صنایع وابسته و هفتمین نمایشگاه تخصصی اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق در اصفهان برگزار می شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ - یکشنبه ۱۳۹۲/۰۵/۲۰

به گزارش صاحب نیوز به نقل از واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان این نمایشگاه ها در روز 24 مرداد ماه نیز با برگزاری همایش تخصصی اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق همراه خواهد بود.

همچنین کارگاه های آموزشی “مدیریت امنیت اطلاعات و استاندارد آن” و “توسعه و به کارگیری نرم افزارهای بومی و تببین اسناد بالا دستی” در حاشیه این نمایشگاه ها برپا خواهد شد.

چهارمین نمایشگاه تخصصی مخابرات، ارتباطات و صنایع وابسته با حضور 22 شرکت از استان های اصفهان، تهران و قم در یک سالن نمایشگاهی و از 22 تا 25 مردادماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان طی ساعات بازدید 16 الی 22 برپا می شود.

مشارکت کنندگان این نمایشگاه، دستاوردهای خود را در زمینه سرویس ها و تجهیزات مخابراتی، امنیت ارتباطی، سرویس های ارزش افزوده، خدمات موبایل و آموزش عرضه می کنند.

هفتمین نمایشگاه تخصصی اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق نیز همزمان با این نمایشگاه برپا می شود و از حضور 36 مشارکت کننده از استان های تهران، اصفهان، آذربایجان غربی و خراسان رضوی استفاده می کند.

تجهیزات اتوماسیون و ابزار دقیق، پیمانکاری، آموزش و انجمن ها زمینه های مشارکت در این نمایشگاه را تشکیل می دهند.

این نمایشگاه ها از همکاری و حمایت مجموعه هایی چون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت زیر ساخت ایران، سارمان فناوری اطلاعات ایران، اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه مرکز، مرکز هم اندیشی توسعه استان اصفهان، شرکت مخابرات ایران، شرکت مخابرات استان اصفهان، پلیس سایبری استان اصفهان، اتحادیه صادرکنندگان خدمات مخابراتی و حمایت علمی دانشگاه صنعتی شریف، مرکز مطالعات دانشگاه صنعتی شریف، پژوهشگاه فضای مجازی، انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران شاخه اصفهان و همچنین حمایت همه جانبه مجموعه های رایتل و شرکت همراه برخوردار بوده و برنامه های آن مشتمل بر نمایشگاه، کنفرانس علمی و میزگرد صنفی است.

معرفی و عرضه توانمندی های فنی، آموزشی و مشاوره ای کشور در حوزه ارتباطات مهم ترین هدف برپایی این دو نمایشگاه است.

دومین نمایشگاه فروش رایانه و تجهیزات دیجیتال در محل نمایشگاه های استان

دومین نمایشگاه فروش رایانه و تجهیزات دیجیتال نیز 22 تا 25 مرداد ماه در اصفهان دایر است.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان این نمایشگاه 55 مشارکت کننده را در بخش های فروش رایانه، لپ تاپ، تبلت، موبایل، کنسول بازی و ماشین های اداری گرد هم آورده است.

نمایشگاه نسبت به دوره گذشته از متراژ بیشتر و مشارکت کنندگان بیشتری برخوردار است و استان های یزد، تهران و اصفهان در این دوره حضور دارند.

همچنین به نظر می رسد اکثر برندهای مطرح موجود در بازار فناوری اطلاعات و موبایل در این دوره حضور یافته اند.

قرعه کشی و اهدای جایزه به خریداران در نمایشگاه از جمله برنامه های جانبی است. ساعات بازدید 16 الی 20 اعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هفده + 12 =