صفحه اصلی » سیاسی » بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزشی عالی استان اصفهان

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزشی عالی استان اصفهان

مسائل پیش آمده در جریان استیضاح وزیر محترم کار رفاه و تأمین اجتماعی برای دلسوزان و عاشقان انقلاب دردناک ، بهت آور و غیر منتظره و برای دشمنان و منافقان مایه مسرت و خوشحالی را فراهم آورد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۸ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

بسمه تعالی

واعتصموا بحبل الله جمیعاً و لا تفرقوا

مسائل پیش آمده در جریان استیضاح وزیر محترم  کار رفاه و تأمین اجتماعی برای دلسوزان و عاشقان انقلاب دردناک ، بهت آور و غیر منتظره و برای دشمنان و منافقان مایه مسرت و خوشحالی را فراهم آورد.

به راستی مخاطب انذارهای رهبر انقلاب در لزوم وحدت میان مسوولین و به میان مردم نکشاندن اختلافات چه مسوولینی هستند .

        آقایان؛ روسای قوای مقننه ،قضائیه و مجریه :باور بفرمایید منظور رهبر انقلاب از مسوولان نظام شما بزرگواران هستید.پس          بر اساس کدام مصلحت و کدامین منطق به علنی کردن اختلافات می پردازید .

در شرایطی که ملت عظیم الشأن ایران عزیز در شادی جشن های سی و چهارمین بهار انقلاب خود را مهیای حضور پر صلابت در راهپیمایی 22 بهمن می کنند ، با چه نیت و هدفی به متشنج کردن فضای جامعه اقدام می نمائید.

در شرایطی که دشمنان انقلاب سهمگین ترین و ناجوانمردانه ترین تحریم ها و فشارهای اقتصادی را بر ملت ایران تحمیل نموده اند و وظیفه مسوولین خنثی کردن تلاش دشمن و بهبود وضع معیشت مردم می باشد، علنی کردن اختلافات و تخریب قوا علیه یکدیگر ، کدام گره از مشکلات مردم خواهد گشود؟

       در شرایطی که دنیای استکبار برای ایجاد انشقاق و شکاف در محور مقاومت ،فتنه سوریه را رقم زده و ایجاد اختلاف ملی در لبنان و عراق را در صدر اقدامات خود قرار داده است ، اختلاف مسوولین به جبهه مقاومت کمک می کند یا به اهداف صهیونیسم؟

در شرایطی که موج عظیم بیداری اسلامی ، نیاز به حمایت و الگو گیری از انقلاب اسلامی دارد ، این اختلافات چه معنی و مفهومی به دنبال دارد و کدام الگوی حرکت را در پیش پای ملت های رها شده از قید استکبار و استثمار قرار خواهد داد.

      مسوولان نظام ، روسای قوا: لطفا بیدار باشید.لطفا مسرت دشمنان و منافقان نظام و دلخوری دلسوزان انقلاب را ببینید.

یک روز در قالب نامه نگاری ، روزی در قالب مصاحبه ، روز دیگر در عرصه نشریات و فضای مجازی و هر روز در عرصه ای به تهمت پراکنی ، مچ گیری و انتقادات ناروا اقدام می نمایید.

پناه به خدا از روزی که باز ندای "أینَ عمار" حضرت امام خامنه ای ، از سر غربت دوباره شنیده شود.مگر  ندای رهبر انقلاب را نشنیدید که فرمودند " از امروز تا روز انتخابات ، هر کسی که بخواهد اختلافات را به میان مردم بکشاند و از احساسات آنها در جهت اختلاف استفاده کند ، قطعاً به کشور خیانت کرده است"

امید است تقوای سیاسی ،عقلانیت و حکمت بر مسوولان حاکم گردد و از علنی کردن اختلافات پرهیز نمایند.امروز روز خدمت به مردم و خنثی نمودن دسیسه های دشمنان است و فرصتی برای اختلاف و بد اخلاقی نیست.

    در پایان تأکید می گردد ، مردم بیدار و بصیر ایران اسلامی موضوع اختلافات مسوولان نظام را به حساب راه پر نور انقلاب نخواهند گذاشت و با بصیرت تاریخی خود ، راه را بر هر گونه فتنه انگیزی و سوء استفاده بدخواهان خواهند بست.

ملت 22 بهمن با حضوری سرنوشت ساز در راهپیمایی 22 بهمن ، دشمنان را ناامید و مسوولان را به همدلی و وحدت فراخواهند خواند

 

والسلام علی من التبع الهدی

بسیج دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزشی عالی استان اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

9 + 6 =