12
۱۹:۴۹ - جمعه ۱۳۹۳/۱۱/۱۷

امام جمعه ی چادگان:

بصیرت همافران ارتش کمر نظام طاغوتی را شکست/ بزرگداشت ۲۲ بهمن نشان حمایت مردم از انقلاب است

حجت الاسلام سلیمانی ضمن یادآوری ۱۹ بهمن، سالروز تاریخی بیعت همافران نیروی هوایی ارتش با امام خمینی (ره) گفت: بصیرت نظامیان کمر نظام طاغوتی را شکست.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، نماز عبادی سیاسی جمعه ی این هفته ی چادگان به امامت حجت الاسلام سلیمانی، امام جمعه این شهر اقامه شد.

حجت الاسلام سلیمانی پس از سفارش خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و ترک معاصی گفت: نیاز امروز ما، نیاز فردا و قیامت نیز هست و ما باید برای رسیدن به نیاز های آخرت تلاش کنیم همان گونه که برای مسافرت طولانی تدارک می بینیم برای آخرت و جایگاه ابدی نیز تلاش کنیم.

خطیب جمعه ی چادگان افزود: شخص مومن با عبادت الهی سرمایه اصلی را برای آخرت که همان تقوا است فراهم می کند.

وی تصریح کرد: فرزندان خود را تذکر دهیم و نصیحت کنیم و توصیه های اخلاقی را به آنها یاد آوری کنیم و همان گونه که برای درس و بحث علمی فرزندان تلاش می کنیم مسائل معنوی را هم پیگیری باشیم.

حجت الاسلام سلیمانی ضمن اشاره به جریان ابولهب که خداوند در سوره مسد بیان می کند گفت: کسانی که در راه حق مزاحمت ایجاد می کنند جهنمی هستند و باید از سرمایه ها برای کمک حق و اشاعه آن استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: مردم در کارهایی قدم بردارند که کارکرد و منفعت به خلق می رساند.

امام جمعه ی چادگان پرتاب ماهواره فجر را باعث امیدواری و افتخار خواند و گفت: زمانی بود که کشور از خود چیزی نداشت و امروز به بسیاری از امکانات علمی دست پیدا کرده ایم و این ها از برکات انقلاب است.

وی تصریح کرد: کشوری که از هر جهت وابسته بود امروز علی رغم تحریم ها به این موفقیت دست پیدا کرده است.

حجت الاسلام سلیمانی دیدار رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه فناوریهای نانو را را نشان اهمیت این علوم دانست.

خطیب جمعه ی چادگان ضمن یادآوری 19 بهمن، سالروز بیعت همافران نیروی هوایی ارتش با امام خمینی (ره) گفت: بصیرت نظامیان کمر نظام طاغوتی را شکست.

حجت الاسلام سلیمانی خاطرنشان کرد: شکست حکومت نظامی 21 بهمن 57 به دستور امام خمینی (ر) زمینه نهایی پیروزی انقلاب را فراهم کرد و 22 بهمن ماه روز اقتدار و عزت اسلام بود.

وی گفت: بزرگ داشت 22 بهمن هشداری به دشمن است که این ملت از انقلاب حمایت خواهد کرد.