صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » عضویت شهردار بادرود در سازمان شهرداران صلح جهان+عکس

عضویت شهردار بادرود در سازمان شهرداران صلح جهان+عکس

با حکم کازومی ماتسویی شهردار هیروشیمای ژاپن و رئیس سازمان بین المللی شهرداران صلح، مجید صفاری شهردار بادرود عضو سازمان بین‌المللی شهرداران صلح جهانی شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۸ - شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۱۸

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری “نطنزنا”، با حکم کازومی ماتسویی شهردار هیروشیمای ژاپن و رئیس سازمان بین المللی شهرداران صلح، مجید صفاری شهردار بادرود عضو سازمان بین‌المللی شهرداران صلح جهانی شد.

شهردار بادرود در این زمینه گفت: سازمان بین‌المللی شهرداران صلح تا ابتدای سال جاری دارای ۵ هزار و ۸۹۸ عضو ثابت از ۱۵۳ کشور بوده که در هر سال، تعدادی از شهرداران شهرهای کشور نیز به این مجمع می پیوندند.

مجید صفاری افزود: سازمان بین الملی شهرداران صلح (Mayors for Peace) در سال ۱۹۸۲ به ابتکار شهرداران هیروشیما و ناکازاکی و با اعلام رسمی در سازمان ملل متحد تأسیس شد.

وی اضافه کرد: هر چند سال یکبار شهرداران عضو این سازمان در یکی از کشورهای عضو گرد هم می‌آیند تا ضمن تأکید بر اهمیت تلاش جمعی برای رسیدن به اهداف این سازمان، برنامه‌هایی را در این ارتباط تنظیم کنند.

صفاری تلاش برای پیشگیری از وقوع جنگ، کشتار و تخریب که نتیجه‌ای جز صدمه به شهروندان و مردم بی‌گناه ندارد را از دیگر اهداف این سازمان برشمرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تقویت روابط فرهنگی و صلح‌طلبانه بین شهروندان شهرهای عضو سازمان به منظور گسترش فرهنگ صلح و دوستی و پرهیز از نزاع و خشونت از دیگر اهداف سازمان مذکور است.safari عضویت شهردار بادرود در سازمان شهرداران صلح جهان+عکس

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک + 15 =