صفحه اصلی » استان اصفهان » حجاب پرچم ایستادگی در مقابل استکبار و استعمار است

حجاب پرچم ایستادگی در مقابل استکبار و استعمار است

سردار نقدی امروز در جمع طلایه دارن حجاب وعفاف مهمان اصفهان بود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

استکبار از مدیریت بر اساس عقل احساس خطر می کند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: استکبار از اینکه انسانها بر اساس فطرت اداره شوند و مدیریت آنها در اختیار عقل باشد احساس خطر می‌کند و  آنها دوست دارند انسانها با غرایز خود زندگی کنند.
به گزارش روابط عمومی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان، سردار محمدرضا نقدی، امروز در همایش بین‌المللی تجلیل از طلایه‌داران عفاف و حجاب با بیان اینکه باز شدن مسیر و پیمودن تعالی و تکامل بشریت و در هم شکستن طاغوت مرهون خون شهدا است، اظهار کرد: این جمله زیبا وصیت‌نامه شهدا را تزئین کرده است که می‌گوید خواهرم حجاب تو کوبنده‌تر از خون سرخ من است.
وی افزود:فجر بیداری اسلامی مرهون امام (ره) و شهداست و پیمودن تعالی و تکامل به روی بشریت و در هم شکستن طاغوتها مدیون ایثار و از خودگذشتگی شهداست.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: استبداد و استکبار از انسانهای آزاد می‌ترسند، چرا که  آنها می‌خواهند انسانها مثل حیوانات سیرک باشند و حیوانات سیرک را می‌توان با کم و زیاد کردن میدان شهوت کنترل کرد.
وی با بیان اینکه از این رو می‌توان جوامع بشری را هر طور که می‌خواهند حرکت دهند، ادامه داد: آنها از انسانهای آزاد می‌ترسند و  مقابله با دشمنی دشمنانی که می‌خواهند بر ما تسلط داشته باشند حجاب یک  ندای فطرت انسانی است.
نقدی سردار نقدی اضافه کرد در همین مسیر ایجاد شده است 7 هزار زن شهید انقلاب اسلامی تقدیم انقلاب و بر گرفته از مادران بزرگواری است که صد هزار شهید را در دامن خود پرورش داده‌اند
وی ادامه داد: ارزش‌ها و بایدها و نبایدهای اسلام در مسیری است که مدیریت جسم و غریزه را در اختیار فطرت قرار داده است و این در حالی است که قدرت‌های شیطانی تلاش می کنند مدیریت و اداره انسانها را در کنترل غرایز قرار دهند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر امروز به صحنه اسلام نگاه کنیم و مبارزه جدی قدرتهای شیطانی را با اسلام ببینیم، متوجه می‌شویم که این امر از همین جا نشأت می‌گیرد.
وی تاکید کرد: استکبار از اینکه انسانها بر اساس فطرت اداره شوند و مدیریت آنها در اختیار عقل باشد احساس خطر می‌کند و  آنها دوست دارند انسانها با غرایز خود زندگی کنند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: ابرقدرتها و حاکمان زورگو آزادی بشر را برنمی‌تابند و انسانها را آزاد نمی‌خواهند و می‌خواهند آنها را وسیله بهره‌کشی مادی خود قرار دهند و از اینجاست که می‌توان گفت خیلی طبیعی است که با هر پدیده‌ای که انسان را به فطرت سوق می‌دهد مقابله کنند.
وی اضافه کرد: استبداد و استکبار از زنی می‌ترسد که جلوی گلوله‌ها می‌آید و علیه شاه فریاد می‌زند، چنین زنی در مکتب شهوت تربیت نمی‌شود.
سردار نقدی همچنین یادآور شد: مادران 220 هزار شهید ایران در مکتب حجاب و عفاف رشد کرده‌اند و زنان آزاده برای استکبار و استعمارگران خطرناک هستند، لذا استعمارگران می‌خواهند آنها را گرفتار غرایز و شهوات کنند تا از آنها بهره ببرند
به گفته وی حجاب پرچم ایستادگی در مقابل استکبار و استعمار است و لذا قلدرهایی مثل رضاخان حجاب را مانع پیشرفت و تعالی‌شان قلمداد می‌کنند.

وی با اشاره به 34 سال حضور زن در جمهوری اسلامی ایران، گفت: این دروغ بزرگ استکبار برملا شده است چنانکه حکومت ننگین پهلوی که 59 سال به طول انجامید حجاب را از اکثر زنان به زور و جبر گرفت و زنان را وادار به بی‌حجابی کرد.
نقدی همچنین ادامه داد: در 59 سال این حکومت میزان زنان پرورش یافته در کسب مدارج علمی بسیار اندک بوده است این در حالی است که در دوران انقلاب زنان بی‌‌شماری در عرصه‌های بین‌المللی درخشیدند و مدال‌های فراوانی را کسب کردند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: هیچ کسی دروغ دست‌وپا گیر بودن حجاب برای فعالیت اجتماعی زنان را باور و هیچ کسی این دروغ را باور نمی‌کند که حجاب دست و پاگیر زن برای حضور در مشارکت‌های اجتماعی و سیاسی است.
وی همچنین یادآور شد: آمار سایر کشورها در مقایسه با آمار جمهوری اسلامی ایران نشان می‌دهد در ایران زنان بسیار فعالتر از سایر کشورها در عرصه‌های سیاسی بوده‌اند.
سردار نقدی با اشاره به اینکه استعمارگران فرمول‌های شهوانی را ترویج می‌کنند، افزود: دیده می‌شود که75 درصد طلاق افزایش یافته و فقط 15 درصد ارتباط خانوادگی براساس ازدواج است.
وی با اشاره به اینکه رشد جمعیت در جوامع غربی تا چند دهه دیگر از بین می‌رود، تصریح کرد: هم اکنون در جوامع غربی شاهد گرایش به سمت خانواده تک نفره هستیم به طوری که موجب شده رشد جمعیت در جوامع غربی تا چند دهه دیگر از بین برود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: به همین ترتیب تا چند دهه دیگر در صورتی که واردات انسان از آسیا و آفریقا به این جوامع صورت نگیرد این جوامع به قرون اولیه برمی‌گردند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × 3 =