صفحه اصلی » استان اصفهان » پرورش مهره‌های انحرافی حربه دشمن برای مقابله با انقلاب/ مسئولان به داد مردم برسند

دادستان کل کشور:

پرورش مهره‌های انحرافی حربه دشمن برای مقابله با انقلاب/ مسئولان به داد مردم برسند

دادستان کل کشور گفت: دشمن اکنون مهره‌های انحرافی خود را به میدان آورده است و جریانی ایجاد کرده که با آرمان‌های انقلاب، امام (ره) و رهبری در حال ستیز است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز ،غلام‌حسین محسنی‌اژه‌ای در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در میدان امام اظهار کرد: از همان روزهای نخست پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن بسیاری از شهرها و استان‌های کشور ما را درگیر جنگ داخلی کرد که بسیاری از شهدای ما مربوط به این زمان هستند.

وی افزود: سپس دشمن جنگ احزاب را به راه انداخته و گروه‌های دست پرورده خود را مسلح کرده و به جان مردم ایران انداخت.

دادستان کل کشور تاکید کرد: دشمن به این مسئله نیز اکتفا نکرد و با ترور افراد، سوزاندن جهادگران، حمله نظامی به طبس و اقدامات دیگر به مقابله با ملت شریف ایران پرداخت که البته مأموران باد و شن در صحرای طبس آن‌ها را از پا انداخت.

وی با اشاره به اینکه آمریکا از همان ابتدا ایران را تحریم و دارایی‌های ایران را بلوکه کرد، گفت: دشمنان در ادامه اقدامات ناجوانمردانه خود بر علیه ایران برای برپا زدن نظام اسلامی ما در یک مقطع کوتاه تعداد زیادی از مسئولان مهم نظام مانند رئیس جمهور، نخست وزیر، مقامات عالی قضایی، تعدادی از نمایندگان وزرا، فرماندهان عالی نظامی و انتظامی و هزاران نفر از نیروهای مختلف از اقشار جامعه را ترور و به شهادت رساند.

محسنی‌اژه‌ای تصریح کرد: تمام این کارها دشمنان را راضی نکرد و آن‌ها همزمان با تحریم و بسیج نیروهای دست نشانده شرق و غرب و به شهادت رساندن هزاران نفر از مردم ما جنگ تمام عیار نظامی با حمایت شرق و غرب از دریا، آسمان و زمین بر علیه این ملت و انقلاب نوپا کشور تازه مستقل شده ایران به راه انداختند.

وی با بیان اینکه در این جنگ نابرابر تمام زیرساخت‌های ایران و تأسیسات کارخانه‌جات را نابود کردند، اضافه کرد: دشمنان دست ایران را برای ورود سلاح‌های نظامی بستند و اجازه نداند کوچک‌ترین سلاحی به دست ایران برسد و ایران در شرایطی قرار گرفت که از نظر نظامی در برابر این جنگ نابرابر توان چندانی نداشت.

دادستان کل کشور با بیان اینکه جنگ داخل، ترور، تحریم اقتصادی ستون پنجم در داخل، از دیگر ترفندهای دشمنان در طول این سال‌ها بر علیه انقلاب ایران بوده است، اظهار کرد: دشمنان پس از ناکامی از به کار گرفتن این شیوه‌ها بوق‌های تبلیغاتی در داخل و خارج را برای ایجاد یاس و ایجاد شکاف بین مردم و امام(ره) به پا کردند و ستون پنجم نیز برای شایعه پراکنی به پا و انواع تهمت‌ها را بر مردم روا داشتند.

وی ادامه داد: دشمنان روز به روز حلقه محاصره را تنگ‌تر و ایران انقلابی را که تنها می‌خواهد از فرامین خدا تبعیت کند و خود از قربانیان تروریست است را حامی تروریست و محور شرارت خواندند.

محسنی‌اژه‌ای با اشاره به دیگر اقدامات دشمنان بر علیه ایران اسلامی تاکید کرد: دشمنان با میلیاردها دلار نظر سایر کشورها را برعلیه ایران به کار گرفتند و سازمان‌های به اصطلاح حقوق بشر بر علیه ایران قطعنامه صادر کردند و با این کارها قصد داشتند مردم کشورمان را به خیال خام خود منزوی کنند.

وی ادامه داد: در تمام این سال‌ها مستکبران جهانی با جنگ سیاسی، اقتصادی، تحریم، تبلیغات مسموم رسانه‌ای و شایعات شبانه‌روزی می‌خواستند ایران را از پا دربیاورند اما به علت پایبندی مردم ایران به ولایت که متصل به قدرت خداوند است، در این اقدام‌های ننگین موفق نشدند.

دادستان کل کشور با بیان اینکه دشمنان با ترفندی ایران را با کشورهای دیگر شرقی و اروپایی مقایسه و دست کم گرفتند، تاکید کرد: در این اقدام دشمنان میلیون‌ها رسانه را به کار گرفتند تا به زعم خود به کمک تبلیغات و جنگ نرم از درون به پیکره نظام خدشه وارد کنند.

وی افزود: در این راستا دشمن 140 شبکه ماهواره‌ای را تنها به ایران اختصاص داده تا برای ترویج ابتذال، خشونت یاس و ناامیدی در روحیه جوانان ما اقدام کنند.

محسنی‌اژه‌ای تاکید کرد: همچنین دشمنان ورود مواد مخدر صنعتی را به کشور ما تسهیل کردند تا بتواند با ایجاد رخوت و سستی در جوانان توان ساختن و امید به آینده را از آن‌ها بگیرند.

وی ادامه داد: در راستای همین جنگ نرم دشمنان از مهره‌های دیگر استفاده و دست به ایجاد فتنه‌ای عظیم در سال 88 زدند و امید بستند که با حمایت‌های مالی  تبلیغات مسموم و افراد جدید بتوانند با فتنه 88 مردم را از درون به زعم خود به جان هم بیندازند.

محسنی‌اژه‌ای با بیان اینکه در این جنگ نرم یکی از دستورات مهم ایجاد نفاق و اختلاف میان مردم است، تاکید کرد: مردم کشور ما بصیرت بی‌نظیر، امید به حمایت خدا و امام زمان (عج) و پشتوانه عظیم ولی فقیه به جنگ فتنه رفتند و در نتیجه به آن‌ها ضربه‌ای وارد نشد.

وی با بیان اینکه دشمن درصدد ایجاد ترفند دیگری برای مبارزه با ملت ایران است،گفت: دشمن اکنون مهره‌های انحرافی خود را به میدان آورده است و جریانی ایجاد کرده که با انحراف از آرمان‌های انقلاب، امام (ره) و رهبر معظم انقلاب در حال ستیز است.

دادستان کل کشور تاکید کرد: جریان انحرافی در صدد آن است  که با چهره نفاق گونه ارزش‌های ضد دینی خود را به ارزش‌های به ظاهر اسلامی و ملی تبدیل کند.

وی اضافه کرد: این جریان مدام آب به آسیاب دشمن می‌ریزد و هر روز با حاشیه سازی التهاب و موجی جدید را در کشور ایجاد می‌کند که دست شیطان بزرگ پشت سر آن است.

محسنی‌اژه‌ای با بیان اینکه این اجتماع و حضور پرشور  مردم ایران ترفند و نقشه دشمنان را خنثی می‌کند، تصریح کرد: به مسئولان و مدیران استان تاکید می‌کنم که این مردم به حق مستحق خدمت  هستند و اگر ما شبانه‌روز تلاش کنیم نمی‌توانیم کاری شایسته این مردم انجام دهیم.

وی اضافه کرد: باید دست به دست هم دهیم و تمام تلاش خود را به کار ببریم تا با وجود دشمنی‌های مستکبران مشکلات این مردم را که با وجود تحریم‌های خارجی و ندانم کاری‌‌های داخلی منجر به مشکل معیشتی از این انقلاب حمایت می‌کنند، برطرف کنیم.

دادستان کل کشور اظهار کر: ابتدا به مجموعه خودمان در دستگاه می‌گویم که من زحمات شما را درک می‌کنم اما به درد مردم بیشتر برسید و به فرموده امام (ره) آن‌ها که زبان برای گفتن، پای برای رفتن و قلم نوشتن ندارد بهتر و بیشتر کمک کنید و اجازه ندهید مردم در پیچ و خم دادخواست‌های خود بمانند.

وی ادامه داد: تلاش خود را به کار برید تا دست مفسدان را کوتاه کنید و در این راه ما هر حمایتی لازم باشد از شما می‌کنیم.

محسنی‌اژه‌ای تاکید کرد: همچنین از استاندار و مسئولان تقاضا دارم که به خاطر خدا حاشیه‌ها و مسایل فرعی را کنار بگذارند و برای مردم انقلابی و شهیدپرور اصفهان کاری کرده و در این راه عدالت را فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یازده + 12 =