صفحه اصلی » استان اصفهان » حجاب باید از دوران مهدکودک برای کودکان فرهنگ سازی شود

فضل الله کفیل فرماندار اصفهان :

حجاب باید از دوران مهدکودک برای کودکان فرهنگ سازی شود

فضل الله کفیل فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه فرهنگی اجتاعی شهرستان گفت :حفظ شان و کرامت زن وجایگاه مهم زنان در جامعه اسلامی حائز اهمیت است و ارتقای سطح آگاهی مردم در زمینه فرهنگ حجاب گام موثری در راستای حفظ شان و کرامت زن خواهد بود .

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز ،فضل الله کفیل فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه فرهنگی اجتاعی شهرستان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر ویاد و خاطره شهدای گرانقدر ، در رابطه با اهمیت ترویج فرهنگ عفاف و حجاب اظهار داشت : حفظ شان و کرامت زن وجایگاه مهم زنان در جامعه اسلامی حائز اهمیت است و ارتقای سطح آگاهی مردم در زمینه فرهنگ حجاب گام موثری در راستای حفظ شان و کرامت زن خواهد بود .

کفیل در ادامه خاطر نشان کرد : ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تبیین آن در خانواده از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

وی با مهم برشمردن تربیت کودکان ، خواستار توجه جدی هب تحقیقات میدانی صورت گرفته در حوزه عفاف و حجاب اغلب افراد بد حجاب فاقد آگاهی لازم در خصوص مسائل شرعی بوده اند که با اقدامات ایجابی از جمله فرهنگ سازی ، آموزش خانواده ها و تبیین مسائل شرعی در جامعه هدف ، شاهد رشد چشمگیر ی در حوزه حجاب برتر در شهرستان خواهیم بود .

فرماندار اصفهان در پایان از دستگاه های اجرایی شهرستان خواست با برگزاری دوره های آموزشی نسبت به توجیه کارمندان و خانواده ها پیرامون پوشش اسلامی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب اقدام نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هجده + نه =