صفحه اصلی » استان اصفهان » روایت حضور بانوان اصفهانی در جشن پیروزی انقلاب تصاویر

روایت حضور بانوان اصفهانی در جشن پیروزی انقلاب تصاویر

حضور پر رنگ زنان و دختران نسل اول تا چهارم انقلاب دوشادوش و دست در دست یکدیگر از ویژگی های حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن 91 بود .

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز،حضور پر رنگ زنان و دختران نسل اول تا چهارم انقلاب دوشادوش و دست در دست یکدیگر از ویژگی های حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن 91 بود .


زنان و دختران اصفهانی همگام با مردان یک بار دیگر با حضور خود ضمن تاکید بر حفظ دستاوردهای انقلاب با در دست داشتن پلاکاردهایی آرمانهای بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی را یاد آور شدند و تنها راه مقابله به تحریم های بین المللی را حفظ وحدت میان امت دانستند .


حضور مادرانی که دست در دست  فرزندان خردسال خود با حضور در راهپیمایی سعی در انتقال مفاهیم اصیل انقلاب و اماده کردن انها برای دفاع و پاس داشت از نظام اسلامی داشتند  از دیگر ویژگی های این حضور حماسی بود .


بانوان اصفهانی با سر دادن شعار هایی اعلام داشتند که تحریم ها هیچ تاثیری بر ملت فهیم ایران نخواهد داشت و انان محکم تر و استوار تر از قبل به دفاع از نظام اسلامی خوهند پرداخت

 

حضور دختران نسل سوم و چهارم انقلاب که هیچ گونه حضور فیز یکی در فضای انقلاب 57 نداشتند بسیار مشهود بود . و این نشان از درک بالا و انتقال صحیح آرمانهای رهبر کیبر انقلاب به نسل های بعدی انقلاب دارد .


عاطفه حسینی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج + پنج =