صفحه اصلی » استان اصفهان » تیران و کرون » بیانیه بسیج دانشجویی تیران و کرون به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

ولایت فقیه؛ فصل الخطاب نهایی امور

بیانیه بسیج دانشجویی تیران و کرون به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

اینک که این سطور نگارش می یابد انقلاب اسلامی ایران سی و ششمین سالگرد پیروزی خود را جشن می گیرد، انقلابی که باعث شکل گیری دو قطبی جبهه مستضعفین و مستکبرین در جهان گردیده است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۵۴ - سه شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیر تیران و کرون بسیج دانشجویی شهرستان تیران و کرون به مناسبت به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اقدام به صدور بیانیه ای به شرح زیر نموده است:

«ان الذین قالو ربنا الله ثم استقاموا فلا خوف علیهم و لا هم یحزنون»  احقاف ۳۱
اینک که این سطور نگارش می یابد انقلاب اسلامی ایران سی و ششمین سالگرد پیروزی خود را جشن می گیرد، انقلابی که باعث شکل گیری دو قطبی جبهه مستضعفین و مستکبرین در جهان گردیده است.
ما دانشجویان بسیجی شهرستان تیران و کرون ضمن بیعت دوباره با آرمانهای امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی ضمن دعوت همه جانبه از مردم خداجوی میهن عزیزمان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر اعلام می داریم حفظ نظام حول محور ولایت فقیه فصل الخطاب نهایی در همه زمینه هاست و بر همه مسئولین و احزاب و گروه ها لزوم رعایت این امر لازم و ضروری است.
ما دانشجویان ضمن تجلیل و تکریم مقام شامخ ایثارگران والامقام و تقدیر از تلاش های مؤمنانه و خالصانه دانشمندان جوان، نخبگان علمی و هسته ای کشور، استفاده ایران از فناوری انرژی صلح آمیز هسته ای را حق مسلم خود دانسته و با محکوم کردن توطئه های بیگانگان در برابر حقوق مسلم ملت ایران صریحا” اعلام می داریم که برابر رهنمود های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی هیچ مقامی حق سازش ومعامله در خصوص حقوق ملت ایران را ندارد و تنها راه پیروزی در مسیر مذاکرات هسته ای را مقاومت و ایستادگی در برابر زیاده خواهی های دشمنان می دانیم.
دانشجویان بسیجی همسو با ملت شریف ایران اعلام می دارند، انقلاب اسلامی حامی مستضعفان و مظلومان جهان خواهد بود و هرگونه خوی استکباری و زور گویی را محکوم نموده و تا مادامی که آمریکای جنایتکار حقوق ملت های ستمدیده را به رسمیت نشناسد و با تعدی و دخالت در امور ملت ها در پی سرپوش گذاری بر جنایات خود و تامین امنیت رژیم اشغالگر قدس باشد، هرگونه سخن از رابطه با آمریکا را محکوم دانسته و مخالفت سرسختانه خود را باهرگونه نرمش و سازش اعلام می دارد.
دانشجویان انقلابی شهرستان ضمن تاکید بر لزوم رسیدگی مسئولین به مشکلات اقتصادی مردم، پیگیری منویات مقام معظم رهبری در زمینه ساخت مستحکم درونی نظام را وظیفه همه جریانات سیاسی و قوای سه گانه نظام دانسته و بر جایگاه مدیریت جهادی و مدیریت مدبرانه در برابر تهدیدات و تحریم های خارجی تاکید می کند. همچنین ما دانشجویان ضمن تقدیر از قوه قضاییه در برخورد با مفاسد اقتصادی در چند سال گذشته درخواست برخورد قاطع با تمامی پروندهای فساد را بدون ملاحظات سیاسی و ترس از نام های بزرگ خواستاریم.
ما دانشجویان با اعلام مجدد همبستگی با مردم فلسطین آرمان آزادی قدس شریف را یکی از اصلی ترین آرمان های انقلاب اسلامی دانسته و ضمن محکوم کردن جنایات صهیونیست ها در غزه و حملات اخیر در قنطیره سوریه حمایت خود را از برخورد قاطعانه حزب الله لبنان در برابر جنایات صهیونیست ها اعلام می داریم.
والسلام من تبع الهدی
پایگاه های بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد اسلامی ، پیام نور و علمی کاربردی شهرستان تیران و کرون

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد